Хантер и его партнер по бизнесу Девон Арчер использовали финансовую группу Burnham для того, чтобы заключать сделки с иностранными правительствами и олигархами Издание Breitbart опубликовало статью под названием «Hunter Biden‘s Firms Scored Reportedly Hundreds of Millions from Russians, Chinese, and Kazakhs» — «Фирмы Хантера Байдена, как сообщается, получили сотни миллионов от русских, китайцев и казахов». В предисловии к ней говорится так: «Хантер Байден, сын кандидата на пост президента США в выборах 2020 года Джо Байдена, привлек к себе пристальное внимание своими деловыми связями с укра ...

Экономика

  Новости

  У шосткинської малечі з’явився привід для радощів: завдяки Володимиру Пилипейку у місті встановлено ще один дитячий майданчик


  Сучасний дитячий майданчик з’явився у Шостці завдяки депутату Сумської обласної ради, представнику ПП ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Володимиру Пилипейку.

  «Під час робочих зустрічей до мене зверталися батьки малечі з проханням придбати та встановити дитячий майданчик на подвір’ях будинків № 55 по вулиці Свободи і №2 по вулиці Січневій, які знаходяться по сусідству. Ми вирішили облаштувати подвір’я цих будинків, бо вони віддалені від центру і тому тут дуже гостро стоїть проблема з місцями для дозвілля. Це і стало, в першу чергу, головним критерієм при виборі з великого переліку звернень», — розповів Володимир Пилипейко.

  Дитячий майданчик вартістю майже 50 тисяч грн було закуплено за кошти, які виділяються обласним обранцям на виконання їх депутатських повноважень. А встановлювали його власними силами.

  «Хочеться, щоб у дітей було гарне дитинство, в якому більше свята, добра, позитивних емоцій, — зазначає депутат. — Тому завдання і нас, як депутатів, і батьків малечі – зробити все, щоб діти повноцінно могли відчути літо і дитинство».

  Тож пообіцяв і надалі, у міру можливостей, підтримувати малечу.

  Діти були раді майданчику і солодощам, які Володимир Пилипейко привіз маленьким жителям Шостки під час відкриття гойдалок.


  Джерело статті: “http://debaty.sumy.ua/news/u-shostkinskoyi-malechi-z-yavivsya-privid-dlya-radoshhiv-zavdyaki-volodimiru-pilipejku-u-misti-vstanovleno-shhe-odin-dityachij-majdanchik”