Миллионная зарплата Евгения Кравцова – результат коррупции на УкрзализныцеЕвгений Кравцов только официально обходится в десятки миллионов УкрзализныцеКак Евгений Кравцов раскраивает имущество УкрзализныциСамый дорогой чиновник Европы – Евгений Кравцов, директор УкрзализныциАмериканцы в шоке от зарплаты Евгения Кравцова!Заработная плата главы "Укрзалізниці" Евгения Кравцова в 2018-м была на уровне около 570 тыс. грн. Это в десять раз больше, чем у рядового министра. Месячной зарплаты менеджера государственного предприятия хватило бы на 364 пенсии или на целый штат небольшого предпри ...

Экономика

  Новости

  У поліції спростували інформацію про смерть другого постраждалого у стрілянині у Кропивницькому

  У поліції спростували інформацію про смерть другого постраждалого у стрілянині у Кропивницькому

  Другий постраждалий у стрілянині біля СІЗО Кропивницького Андронік Мартиросян живий і перебуває в лікарні.

  Про це Укрінформу повідомила керівниця пресслужби поліції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко, спростувавши інформацію про смерть потерпілого, що з’явилася в ЗМІ.

  "Під час стрілянини, яку почали невідомі особи, один з потерпілих загинув на місці події, інший госпіталізований в лікувальний заклад, де він зараз перебуває. Він живий", — сказала представник поліції.

  Завідуючий травматологічним відділенням обласної лікарні Андрій Семенович розповів місцевому виданню DOZOR, що Мартиросян був госпіталізований з вогнепальним пораненням правої руки. Стан потерпілого стабільний, але ускладнюється тим, що у нього є низка важких хронічних захворювань.

  "Життю наразі нічого не загрожує, але, як буде надалі — важко сказати, оскільки стан обумовлено не тільки пораненням, але і важкими супутніми захворюваннями", — сказав лікар.

  Нагадаймо, 22 серпня у Кропивницькому невідомі з автоматів розстріляли людей, які стояли біля СІЗО. На місці загинув колишній заступник начальника обласної поліції, а нині адвокат Олександр Іванов, з пораненнями руки в лікарню привезли 54-річного Андроніка Мартиросяна. У місцевих ЗМІ з’явилася версія, що адвокат — випадкова жертва нападників, а кулі призначалися саме Мартиросяном, тому що це вже не перший замах на нього.

  ВідеоУ Кропивницькому невідомі розстріляли людей поблизу СІЗО, загинув адвокат

  Невідомі з автоматів розстріляли людей, які стояли біля слідчого ізолятора. На місці загинув колишній заступник начальника обласної поліції і адвокат Олександр Іванов. З пораненнями руки в лікарню привезли 54-річного Андроніка Мартиросяна. Кому насправді призначалася смертельна куля — дізнавалися журналісти ТСН.

  У Кропивницькому невідомі розстріляли людей поблизу СІЗО, загинув адвокат
  ТСН. 19:30
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


  Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/u-policiyi-sprostuvali-informaciyu-pro-smert-drugogo-postrazhdalogo-u-strilyanini-u-kropivnickomu-1399365.html”