Хантер и его партнер по бизнесу Девон Арчер использовали финансовую группу Burnham для того, чтобы заключать сделки с иностранными правительствами и олигархами Издание Breitbart опубликовало статью под названием «Hunter Biden‘s Firms Scored Reportedly Hundreds of Millions from Russians, Chinese, and Kazakhs» — «Фирмы Хантера Байдена, как сообщается, получили сотни миллионов от русских, китайцев и казахов». В предисловии к ней говорится так: «Хантер Байден, сын кандидата на пост президента США в выборах 2020 года Джо Байдена, привлек к себе пристальное внимание своими деловыми связями с укра ...

Экономика

  Новости

  У поліції спростували інформацію про смерть другого постраждалого у стрілянині у Кропивницькому

  У поліції спростували інформацію про смерть другого постраждалого у стрілянині у Кропивницькому

  Другий постраждалий у стрілянині біля СІЗО Кропивницького Андронік Мартиросян живий і перебуває в лікарні.

  Про це Укрінформу повідомила керівниця пресслужби поліції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко, спростувавши інформацію про смерть потерпілого, що з’явилася в ЗМІ.

  "Під час стрілянини, яку почали невідомі особи, один з потерпілих загинув на місці події, інший госпіталізований в лікувальний заклад, де він зараз перебуває. Він живий", — сказала представник поліції.

  Завідуючий травматологічним відділенням обласної лікарні Андрій Семенович розповів місцевому виданню DOZOR, що Мартиросян був госпіталізований з вогнепальним пораненням правої руки. Стан потерпілого стабільний, але ускладнюється тим, що у нього є низка важких хронічних захворювань.

  "Життю наразі нічого не загрожує, але, як буде надалі — важко сказати, оскільки стан обумовлено не тільки пораненням, але і важкими супутніми захворюваннями", — сказав лікар.

  Нагадаймо, 22 серпня у Кропивницькому невідомі з автоматів розстріляли людей, які стояли біля СІЗО. На місці загинув колишній заступник начальника обласної поліції, а нині адвокат Олександр Іванов, з пораненнями руки в лікарню привезли 54-річного Андроніка Мартиросяна. У місцевих ЗМІ з’явилася версія, що адвокат — випадкова жертва нападників, а кулі призначалися саме Мартиросяном, тому що це вже не перший замах на нього.

  ВідеоУ Кропивницькому невідомі розстріляли людей поблизу СІЗО, загинув адвокат

  Невідомі з автоматів розстріляли людей, які стояли біля слідчого ізолятора. На місці загинув колишній заступник начальника обласної поліції і адвокат Олександр Іванов. З пораненнями руки в лікарню привезли 54-річного Андроніка Мартиросяна. Кому насправді призначалася смертельна куля — дізнавалися журналісти ТСН.

  У Кропивницькому невідомі розстріляли людей поблизу СІЗО, загинув адвокат
  ТСН. 19:30
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


  Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/u-policiyi-sprostuvali-informaciyu-pro-smert-drugogo-postrazhdalogo-u-strilyanini-u-kropivnickomu-1399365.html”