©2020 BezFormata.Com. Обратная связь Выбрать регион Об этом сообщает Дедал Иркутская область в Одноклассниках Иркутская область в Вконтакте Иркутская область в Facebook Иркутская область в RSS Источник: “https://irkutsk.bezformata.com/listnews/svetlana-semenova-naznachena-na-dolzhnost/89226283/” ...

Экономика

  Новости

  НАБУ здійснювало тиск на суддю ОАСК?

  Національне антикорупційне бюро України здійснювало тиск на суддю Окружного адміністративного суду міста Києва Дмитра Костенка з метою ухвалення суддею потрібного рішення у справі Розенблат проти НАБУ. Про це Резонансу повідомило джерело з оточення судді.


  За словами співрозмовника, на суддю декілька разів виходили «агенти» і наполягали відмовити депутату Розенблату у задоволенні позову. «Це був просто тиск. Навіть у день розгляду справи по суті під кабінетом судового засідання сиділо 2 працівника НАБУ», — зауважив співрозмовник видання. Достеменно не відомо, що саме набушники знайшли у Костенка і чим його шантажували, але він добряче хвилювався останнім часом, бо навіть дружину з дітьми відправив з міста.


  Однак досі залишається відкритим питання, чому Костенко не поскаржився на тиск НАБУ до ВРП, чи насправді є що приховувати чи побоявся слави судді Аблова і компанії, які вже не один місяць ведуть публічний спаринг чия зверху: ОАСК чи НАБУ?


  Як відомо, 25 квітня ОАСК ухвалив рішення – відмовити Бориславу Розенблату щодо визнання протиправними дії Директора НАБУ Артема Ситника щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР, без попереднього укладення міжнародного договору, як це передбачено Законом України «Про міжнародні договори».


  Джерело статті: “http://redaxe.media/nabu-zdijsnyuvalo-tisk-na-suddyu-oask/”