Владимир Зеленский прокомментировал результаты расследования дела об убийстве Павла Шеремета. Напомним, сегодня Арсен Аваков заявил о задержании подозреваемых в убийстве журналиста. После этого в МВД провели брифинг, где рассказали детали расследования. “Но есть ещё один вопрос – кто заказчик. Я уверен, что на этот вопрос обязательно найдётся ответ в следущий раз. Это будет… я очень хочу верить, что это уже будет третья, последняя встреча по поводу этого громкого дела, убийства Павла Шеремета. Третья. Мне не хочется, чтобы это было таким “сериалом”… Как мы говорили – для нас это очень прио ...

Экономика

  Новости

  Потрібно мати об’єкт розмови. Президент Литви заявив, що не бачить підстав для переговорів з Путіним

  REUTERS

  Науседа: Вимовляти просто дипломатичні, приємні слівця я підстав не бачу

  REUTERS


  Президент Литви Гітанас Науседа, який вступив на посаду місяць тому, заявив, що не бачить підстав для переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним, згадавши при цьому Україну.

  "Про що можна було б зараз говорити з паном президентом Росії Володимиром Путіним? Поки у нас така ситуація в Україні, поки у нас триває ескалація напруженості в усьому регіоні, говорити просто дипломатичні, приємні слівця я підстав не бачу, а головне — у мене немає на це морального права", — заявив він LRT.

  Читайте також:

  Наступник Грібаускайте. Що відомо про нового президента Литви та його ставлення до РФ

  Він зазначив, що Литва усвідомлює реальну небезпеку і ризики, оскільки розташована поруч з Росією, тоді як Євросоюз в плані ставлення до Росії розколотий.

  "Сьогодні ні жартам, ні обміну дипломатичними слівцями просто немає місця", — наголосив Науседа.

  Він додав, що не раз говорив, що не потрібно провокувати конфлікти і кидатися грізними словами або термінами одне в одного, але "щоб говорити про щось конкретно, потрібно мати об’єкт розмови".

  Науседа вступив на посаду президента Литви 12 липня. На цій посаді він змінив Далю Грибаускайте, яка очолювала країну з 2009 року.


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/prezident-litvi-nauseda-pro-peregovori-z-putinim-pidstav-ne-bachu-u-mene-nemaye-moralnogo-prava-50037337.html”