Администрации президента США Дональда Трампа готова была предложить Дании $600 млн в год за передачу Гренландии в бессрочное владение. Об этом сообщила газета The Washington Post со ссылкой на собственные источники. Такая сумма была высчитана, исходя из ежегодных трат Дании на содержание автономии. Как долго США готовы были платить Дании, не сообщается. Также обсуждалась возможность крупной одноразовой выплаты, чтобы подтолкнуть Копенгаген к продаже острова. Напомним, что информация о желании Трампа купить Гренландию появилась в конце прошлой неделе и вызвала изумление как в самой Гренландии, ...

Экономика

  Новости

  Мерія Москви відмовилася погоджувати акцію опозиції 17 серпня

  Протягом останнього місяця в Москві відбулося три великі акції через недопуск незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму

  Мерія Москви відмовилася погоджувати опозиційну акцію, заплановану на 17 серпня. Про це 12 серпня повідомив один із організаторів акції, глава муніципального округу Якиманка Ради депутатів муніципального округу Якиманка Андрій Морєв на своїй сторінці у "Фейсбуці".

  У відповіді департаменту регіональної безпеки мерії Москви, який оприлюднив Морєв, ідеться, що організатори акції порушили встановлений законом строк подання заявки на проведення ходу. На думку чиновників, заявку потрібно подавати не пізніше ніж за 10 днів до запланованої дати, тоді як її було подано 9 серпня.

  Морєв зазначив, що депутати можуть подавати заявки на проведення акцій за п’ять днів. За його словами, ініціатори ходу передадуть мерії офіційне заперечення.

  Заявку на марш разом із Морєвим подавали муніципальні депутати Олена Філіна та Ілля Азар.


  https://www.facebook.com/And.Morev/posts/2478781435517281

  27 липня в Москві відбулася не санкціонована владою акція на підтримку кандидатів, яких не допустили до виборів у Мосміськдуму. Вона стала реакцією на рішення Мосміськвиборчкому, який визнав недійсними необхідні для реєстрації кандидатом у депутати підписи виборців у групи опозиціонерів. Правоохоронці затримали тоді понад 1000 осіб.

  3 серпня відбулася нова демонстрація протесту, під час якої, за даними ЗМІ, затримали 1001 і постраждало 13 осіб.

  10 серпня прихильники опозиції зібралися в російській столиці на дозволену владою акцію, за даними "Белого счетчика", у ній взяло участь 48,8 тис. осіб, що є найбільшим показником для протестної маніфестації у РФ із 2011 року.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-merija-moskvi-vidmovilasja-pogodzhuvati-aktsiju-opozitsiji-17-serpnja-1190630.html”