Близько 15:00 там не розминулися MERCEDES Sprinter та Mitsubishi. Водій буса при обгоні виїхав на смугу зустрічного руху і вже там врізався в легкове авто. В салоні Mitsubishi були мама з дітьми 6-ти та 14-ти років. В результаті удару до лікарні у жінки – травми середньої важкості, у дітей — легкі тілесні ушкодження. Водії попередньо тверезі. Триває слідство. За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1563905597-u-pochaevi-v-dtp-potrapili-mama-i-dvoe-ditey” ...

Экономика

  Новости

  Правительство США нацелено на развитие Международного центра Нацгвардии Уккрианы  Завдяки участі Національної гвардії України у Багатонаціональному об`єднаному координаційному комітеті затверджено проєкт розвитку колективної підготовки та розбудови Міжнародного навчального центру НГУ у рамках допомоги від Уряду США через Глобальний резервний фонд безпеки.


  Про це командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Микола Балан заявив під час розширеного засідання Військової ради з керівним складом, яке відбулось в Головному управлінні, повідомляє прес-служба МВС України.


  Проєкт включатиме розбудову об’єктів інфраструктури Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що на Київщині, закупівлю сучасного навчального обладнання, а також колективне навчання особового складу.  «Для навчання гвардійців в Україну прибудуть інструктори Збройних сил США. Підготовку пройдуть п’ять батальйонів оперативного призначення. Основна увага зосередиться на підготовці лідерів та на вдосконаленні професійності штабу батальйону у процесі прийняття військового рішення. Вже у серпні очікується прибуття перших мобільних тренувальних груп із США», – розповів генерал-лейтенант Балан.


  У рамках проєкту в Міжнародному центрі НГУ планують побудувати навчальний корпус, де обладнають місця для розміщення іноземних інструкторів та класи для проведення занять. Крім того, планується облаштувати навчальні комплекси «Населений пункт» і «Блок-пост», та закупити обладнання для проведення занять з інженерної підготовки, комплекси систем імітації бою «МІLES» для бронетранспортерів, ручних гранатометів і радіокеровані мішені установки.


  Нагадаймо, що Багатонаціональний об’єднаний координаційний комітет – це механізм (платформа) для планування та імплементації заходів військового співробітництва між Силами оборони України і Збройними силами США та країн-партнерів відповідно до визначених пріоритетів. Об’єднаний комітет створено з метою надання Україні сприяння у реформуванні силового блоку держави та забезпеченні суверенітету й територіальної цілісності держави. Головним завданням Об’єднаного комітету є розроблення та впровадження ефективних механізмів взаємодії силових відомств України та США у процесі їх реформування.


  Дякуємо: glavnoe.ua


  (Visited 1 times, 1 visits today)

  Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/pravitelstvo-ssha-naceleno-na-razvitie-mezhdunarodnogo-centra-nacgvardii-ukkriany/”