Журналистам удалось получить первые видео с места падения MH17. Это оаказалось удаленное видео lifenews о крушении Боинга. Напомним, канал lifenews опубликовал видео с места крушения малайзийского Боинга, но, через пару минут удалил запись и опубликовал новую "обрезанную" версию. Первый новостной ролик был c озвучкой. Все пока растеряны, версий нет, никто не обвинен..Вот это видео - https://youtube.d3.ru/pervye-video-s-mesta-padeniia-mh17-1602387/?sorting=ratingНаверное, из уважения к памяти погибших не совсем тактично о таком говорить, но изо всего увиденного на местах концентрации обломов и ...

Экономика

  Новости

  Чим пахнуть «ліві» гроші Київтранспарксервісу?

  Українці, найбагатший народ світу. Бо лише вони можуть дарувати кожні 4 роки свого життя некомпетентним мерам, а свої гроші – комунальній мафії. Тому будь яка злочинна система тримається на двох стовпах, завдяки нам : на нашому особистому страху та видурених і вкрадених у нас грошах!

  В понеділок,18 грудня 2017 року, конкурсна комісія КМДА затвердила два основних претенденти на посаду керівника КП «Київтранспарксервіс» — Скорину Євгена Олександровича – заступника директора даного підприємства, по денному паркуванню та Рудько Григорія Артемовича – керівника служби безпеки Київтранспарксервісу.

  Із цих двох претендентів, запропонованих конкурсною комісією КМДА, міський голова міста Києва Віталій Володимирович Кличко, має обрати одного із них та затвердити його на посаду директора даного комунального підприємства.

  Ціна питання, як для переважної більшості громадян країни — висока, це мінімально по 50 тисяч чорного «налу» із кожного з 11 районів Києва, не зважаючи на те, що згідно « Правил паркування транспортних засобів», затвердженого Постановою КМУ №1342 від 3 грудня 2009 року , та внесеними змінами згідно з Постановами КМУ № 1390 від 28.12.2011, № 89 від 16.01.2012, № 583 від 14.08.2013, № 207 від 25.06.2014, № 161 від 22.03.2017}якими запроваджується 100% плата за паркування через електронні термінали.

  Наші позаштатні журналісти «УкрПресІнфо» провели своє журналістське розслідування та протягом листопада – грудня місяця 2017 року вели спостереження за роботою «чорних паркувальників», які незаконно збирають гроші під прикриттям КП «Київтранспарксервісу» на вулицях міста Києва. Журналісти на власні очі побачили, як видуруються кошти «чорними паркувальниками »

  КП «Київтранспарксервісу» у довірливих власників транспортних засобів, готівкою, поза офіційні платні термінали підприємства, а саме на таких вулицях міста Києва: Бесарабська, 2 (біля Бесарабського ринку), Мєчнікова,9 (біля та навпроти торгового центру «Good Wine»), Басейна (навпроти Гуліверу), по усій Еспаладній, Шота Руставелі, Заньковецькій, Дмитрівська, 2 (біля цирку)…

  Рекордсменом по збору «чорної» готівки є Печерський район міста Києва, де працює найбільша кількість «шахраїв – паркувальників».

  З достовірних джерел нам стало відомо, що «чорним паркувальникам» доведена сума здачі «чорного налу» з кожного району міста Києва за паркування від 50 до 100 тис тисяч гривень в місяць. Журналістами було розслідувано і роботу злочинної схеми та осіб причетних до корупційного ОЗУ в КП«Київтранспарксервісі», ракові щупальця, якого, ведуть до владних коридорів КМДА.

  Нам вдалось встановити, що на чолі «бригади» у роботі злочинної схеми по збору «чорного налу» стоїть «смотрящий», куратор КП «Київтранспарксервіс» від КМДА – Олег Володимирович Олефір, який представляється працівником, так званої «Служби безпеки КМДА».

  Безпосереднім виконавцем та організатором роботи цієї злочинної схеми є керівник Служби безпеки КП«Київтранспарксервіс», кандидат на посаду керівника підприємства, запропонований «ручною» конкурсною комісією КМДА — Рудько Григорій Артемович. Безпосередні виконавці збору «чорного налу» з паркувальників комунального підприємства є два «рекет-бригадири» Полівода Олексій Миколайович та Мурга Володимир Олексійович.

  Це злочинне угруповання, в складі 4 осіб, збирає в місяць від 700 тисяч до 1 мільйона гривень «чорної готівки» і це при цьому, нагадуємо, що оплата за паркування 100% повинна іти виключно через платні термінали, смс – оплати, безготівковий чи в договірний спосіб по перерахунку. Суми « чорної готівки», яку збирають «чорні паркувальники» поза встановлені «олефіровські» тарифи, залишається самим безпосереднім збирачам «чорного налу».

  До 70% зібраної суми «олефіровського тарифу», залишається і дери баниться самим злочинним угрупованням, а 30% зібраної суми іде кураторам в кабінети КМДА.

  Неодноразові звернення до заступника директора по денному паркуванню Ск орини Євгена Олександровича, щоб вжити заходів по недопущенню злочинної діяльності із незаконного збору коштів та їх привласненню, були, з чиновницькою бюрократичною витримкою або проігноровані, а подекуди заговорені «бла –бла — бла», а використана інформація, отримана від журналістів УкрпресІнфо стала «маленьким зауваженням» для коригування злочинної діяльності цього комунально- кримінального угруповання. незаконному збору «чорного налу».

  Чому так вільно поводять себе, здійснюючи, на наше переконання, злочинну діяльність посадові особи КП«Київтранспарксервіс»? Чому сила закону для них не існує? Чому така впевненість в безнаказаності?

  І на привеликий жаль,за сюжетом жанру, такі люди і ще будуть очолювати комунальне підприємство. Напевно так і буде, а може ні… Адже громадянин не той, хто мовчить, а той, хто говорить правду. Тому ми вважали своїм обов’язком сказати нашим читачам правду, не зважаючи на те, які важкі і негативні наслідки можуть бути для нас, вільних журналістів.

  Цілком логічно, постає риторичне запитання до міського голови міста Києва Віталія Кличка: Чим пахнуть «ліві» гроші Київтранспарксервісу?