Журналистам удалось получить первые видео с места падения MH17. Это оаказалось удаленное видео lifenews о крушении Боинга. Напомним, канал lifenews опубликовал видео с места крушения малайзийского Боинга, но, через пару минут удалил запись и опубликовал новую "обрезанную" версию. Первый новостной ролик был c озвучкой. Все пока растеряны, версий нет, никто не обвинен..Вот это видео - https://youtube.d3.ru/pervye-video-s-mesta-padeniia-mh17-1602387/?sorting=ratingНаверное, из уважения к памяти погибших не совсем тактично о таком говорить, но изо всего увиденного на местах концентрации обломов и ...

Экономика

  Новости

  Зеленський уклав парі з мером Дніпра: опубліковано відео

  Під час офіційного візиту в Дніпро президент України Володимир Зеленський уклав цікаве парі з місцевим міським головою Борисом Філатовим.


  Так, під час інспекції ремонтних робіт на центральному мосту міста Зеленський поцікавився у мера про те, чому реконструкція мосту затягнулася на три роки, хоча обіцяли відкрити міст через рік.


  Філатов запевнив, що міст буде урочисто відкрито 14 вересня 2019 року. Зеленський ж не повірив меру і запропонував укласти парі, на яке Філатов погодився. Його суть полягає в тому, що в разі зміщення термінів відкриття моста міський голова самостійно напише заяву про відставку.


  "Угода" президента і мера також була зафіксована на відео.  Раніше "Апостроф" повідомляв, що стала відома реакція послів G7 на ідею Зеленського про додаткову люстрацію.


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-07-12/zelenskiy-zaklyuchil-pari-s-merom-dnepra-opublikovano-video/168623”