В курортном посёлке городского типа Затока Белгород-Днестровского района Одесской области поезд насмерть сбил 24-летнего гражданина Беларуси. Ранее в Полтаве ехавшие на вызов патрульные полицейские оперативно остановили кровотечение мужчине, который попал под поезд, чем спасли ему жизнь. Информация о ЧП в Затоке поступила в полицию от медиков во вторник, 23 июля. По их словам, под колесами товарного поезда оказался неизвестный мужчина. В управлении Одесского филиала «Укрзалізниці» сообщили, что трагедия произошла на перегоне Каролино-Бугаз — Бугаз. «Мужчина ...

Экономика

  Новости

  Російські операції гібридної війни потребують багаторівневої відповіді, – начальник штабу армії США

  Стратегія Росії у Європі, Середземному та Чорному морях полягає у спробах нівелювати трансатлантичні інституції, створити буферну зору, легітимізувати окупацію Криму та позбавити Україну суверенних морських прав, а протидія гібридній агресії Росії має бути багаторівневою.


  Про це начальник штабу армії США Марк Міллі написав у листі сенаторам Конгресу США, повідомляє Укрінформ.


  «Зокрема, у Чорному морі, Росія прагне легітимізувати своє зазіхання на Крим, завадити Україні користуватися суверенними правами у власних територіальних водах та контролювати Керченську протоку», – йдеться у його листі.


  Генерал Міллі пояснює, що у ширшому європейському регіоні, включно з Середземним морем, Росія намагається заблокувати розширення НАТО, аби перешкодити наближенню західного політичного та військового впливу до своїх кордонів.


  «Росія також намагається нівелювати вплив трансатлантичних інституцій. Вона намагається створити захисний буферний регіон, аби підвищити безпеку власної території», – зазначає генерал.


  Водночас для протидії політиці Кремля необхідна координація всіх урядових інституцій, так званий «цілісний урядовий підхід», переконаний начальник штабу армії США.


  «Успішна кампанія з протидії російській гібридній агресії вимагає комплексного підходу з залученням союзників та партнерів, міжвідомчої співпраці американських інституцій, і навіть зусиль приватного сектору.


  Об’єднані сили (США -ред.) мають поліпшити інтеграцію власних спроможностей, їхнього ефективного використання, а також посилення наших союзників та партнерів», – зазначив він.


  Генерал Міллі відзначив, що російські операції гібридної війни мають багаторівневий та комплексний характер, а тому потребують багаторівневої відповіді з залученням правоохоронних органів, розвідки, дипломатії, фінансового сектору, стабілізаційних та безпекових зусиль.


  Водночас, на його думку, США мають прагнути до «стратегічної стабільності» у відносинах з Росією.


  Нагадаймо, 11 липня у сенатському комітеті Конгресу США зі збройних сил відбулися слухання щодо номінації генерала Марка Міллі на посаду командувача Об’єднаного комітету начальників штабів армії США. Нині саме він є найбільш імовірним претендентом, аби замінити на цій посаді генерала Джозефа Данфорда, який обіймає її з 2015 року.  Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/07/12/rosiyski_operatsii_gibrydnoi_viyny_potrebuyut_bagatorivnevoi_vidpovidi__1605057”