Президента Косова допитають у Гаазі щодо воєнних злочинів Президент Косова Хашим Тачі 13 липня вирушить до Гааги, щоб свідчити міжнародним прокурорам із воєнних злочинів. Об этом сообщает Компромат ГРУ Про це повідомляє Радіо Свобода. Спеціалізована прокуратура (SPO) для розгляду злочинів, скоєних під час війни в Косові, оголосила 24 червня, що проти Тачі та інших косоварів висунуто звинувачення за підозрою у злочинах, включно із «майже 100 вбивствами», насильницькими зникненнями та тортурами. Тачі був головнокомандувачем Армії визволення Косова, яка вела партизанську вій ...

Экономика

  Новости

  В Днепре задержали распространителей поддельной политической агитации

  В Днепре задержали распространителей политической «черной» агитации. Об этом сообщил народный депутат Украины Максим Курячий на своей странице в Фейсбуке:»Выборы на 25 округе в разгаре. Зная о своем проигрыше, команда оппонента пошла на очередную глупость — сегодня на улицах Чечеловского и АНД районов начали массово клеить против меня очередную «чернуху».

  Соответственно, указанная там информация не соответствует действительности, как и юридические данные о заказчике и изготовителе».

  По словам нардепа — это спланированная провокация и прямое нарушение закона.

  «Я обращаюсь с официальным заявлением в полицию. Исполнители уже задержаны жителями округа. Прошу провести расследование с соблюдением всех норм закона», — сказал Максим Курячий.

  На место правонарушения выехал патруль полиции. В ходе разбирательства выяснилось, что поклейщики «чернухи» несовершеннолетние парень и девушка, что делает еще более циничными действия заказчика.

  Глава правления Всеукраинской общественной огранизации «Комитет избирателей Украины» Станислав Желудев дал свою оценку «чёрной» агитации:

  «Комітет виборців України звернув увагу на цю ситуацію, і ми можемо констатувати, що даний випадок – фактично намагання плюндрувати позиції кандидата. Були розміщені плакати кандидата Максима Курячого, на якому зображено, що він є представником блока Петра Порошенка. Це — абсолютний фейк.
  Використання такої ж технології ми зафіксували на 29-му окрузі, і тепер бачимо її на 25-му. Опоненти намагаються дискредитувати кандидатів, розміщуючи недостовірну інформацію про їхню політичну приналежність. Це є серйозним порушенням виборчого законодавства. Це фактично прирівнюється до контрагітації. Сподіваюсь, що слідчі дії правоохоронних органів дозволять з’ясувати, чия в цьому провина, хто є замовником і виконавцем.
  Кандидат Максим Курячий є самоисуванцем, а намагання використовувати на нібито його інформаційних плакатах символіку іншої політичної сили можна чітко розглядати як намагання дискредитувати даного кандидата в очах виборців», — подчеркнул Станислав Желудев.


  Джерело статті: “https://dnpr.com.ua/sobytija/v-dnepre-zaderzhali-rasprostranitelej-poddelnoj-politicheskoj-agitacii/”