Президента Косова допитають у Гаазі щодо воєнних злочинів Президент Косова Хашим Тачі 13 липня вирушить до Гааги, щоб свідчити міжнародним прокурорам із воєнних злочинів. Об этом сообщает Компромат ГРУ Про це повідомляє Радіо Свобода. Спеціалізована прокуратура (SPO) для розгляду злочинів, скоєних під час війни в Косові, оголосила 24 червня, що проти Тачі та інших косоварів висунуто звинувачення за підозрою у злочинах, включно із «майже 100 вбивствами», насильницькими зникненнями та тортурами. Тачі був головнокомандувачем Армії визволення Косова, яка вела партизанську вій ...

Экономика

  Новости

  Синоптики обещают, что последний рабочий день недели будет холодным и дождливым

  Пятница в Петербурге будет холодной и дождливой. Синоптики прогнозируют непогоду на 12 июля, однако без природных аномалий.

  Ночью будет дуть северо-восточный и северный ветер с порывами до 11 метров в секунду. Температура воздуха будет варьироваться от 9 до 11 градусов. В окрестностях Петербурга может и вовсе похолодать до 6 градусов, к счастью, со знаком плюс.

  Если ночь будет сухой, то днём возможны кратковременные дожди. Воздух едва прогреется до 15 градусов.  Источник: “https://www.fontanka.ru/2019/07/11/144/”