Сетью сейсмических станций ГУ «СОМЭ КН МОН РК» 13 октября в 18:29 зарегистрировано землетрясение. Эпицентр расположен в 470 км к северо-востоку от Алматы на территории Казахстана. Об этом сообщает http://th-royalgclub.com Энергетический класс землетрясения 10.6. Магнитуда MPV 4.8. Координаты эпицентра 45.83° с.ш. 81.55° в.д. Глубина 20 км. Сведения об ощутимости (по шкале МSК-64): нет. Источник: “https://24.kz/ru/news/social/item/347348-zemletryasenie-proizoshlo-v-470-km-ot-almaty” ...

Экономика

  Новости

  Ryanair може закрити бази та пропонує пілотам відпустку

  Ірландський лоукостер Ryanair може закрити низку баз та відправити пілотів у неоплачувану відпустку через затримки з поставками нових літаків.


  Про це пише газета The Irish Times, передає "Інтерфакс-Україна".


  Операційний директор авіакомпанії Пітер Белью у листі пілотам заявив, що Ryanair має "серйозні труднощі" через затримки з поставками нових Boeing 737 MAX.


  У зв’язку з цим акції Ryanair на торгах в Дубліні в четвер втрачають в ціні 1,8%.


  Зазначається, що ці проблеми вимагають скорочення в розмірах або закриття баз цієї зими або наступного літа, у залежності від початку поставок літаків.


  Ryanair мав отримати 50 літаків Boeing 737 Max протягом останніх місяців цього року і першого кварталу 2020 року. У Boeing розраховують, що восени 737 Max будуть готові. Але затримки з поставками означають, що плани Ryanair зриваються і це може вплинути на потребу компанії в пілотах.


  Беллью заявив, що у Ryanair на 300 пілотів більше, ніж необхідно, і компанія припиняє набір капітанів.


  За його словами, протягом майбутньої зими пілотам запропонують неоплачувану відпустку зі збереженням робочих місць.


  Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/07/11/649588/”