Марго Робби Популярная актриса Марго Робби, которой 2 июля исполнилось 29 лет, потрясла поклонников вечернем платьем на красной дорожке в Лос-Анджелесе во время долгожданной премьеры фильма "Однажды в Голливуде". О том, как Марго Робби пробилась в Голливуд, узнайте в нашем сюжете: На ковровой дорожке героиня фильма Марго Робби появилась в эффектном наряде от Chanel - платье в пол с рукавами-фонариками молочного оттенка. Главным элементом светского выхода стало глубокое декольте и бантик, завязанный на стройной талии 29-летней актрисы. Платье Марго Робби от Chane ...

Экономика

  Новости

  Ryanair може закрити бази та пропонує пілотам відпустку

  Ірландський лоукостер Ryanair може закрити низку баз та відправити пілотів у неоплачувану відпустку через затримки з поставками нових літаків.


  Про це пише газета The Irish Times, передає "Інтерфакс-Україна".


  Операційний директор авіакомпанії Пітер Белью у листі пілотам заявив, що Ryanair має "серйозні труднощі" через затримки з поставками нових Boeing 737 MAX.


  У зв’язку з цим акції Ryanair на торгах в Дубліні в четвер втрачають в ціні 1,8%.


  Зазначається, що ці проблеми вимагають скорочення в розмірах або закриття баз цієї зими або наступного літа, у залежності від початку поставок літаків.


  Ryanair мав отримати 50 літаків Boeing 737 Max протягом останніх місяців цього року і першого кварталу 2020 року. У Boeing розраховують, що восени 737 Max будуть готові. Але затримки з поставками означають, що плани Ryanair зриваються і це може вплинути на потребу компанії в пілотах.


  Беллью заявив, що у Ryanair на 300 пілотів більше, ніж необхідно, і компанія припиняє набір капітанів.


  За його словами, протягом майбутньої зими пілотам запропонують неоплачувану відпустку зі збереженням робочих місць.


  Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/07/11/649588/”