Многие родители в Украине беспричинно отказываются от вакцинации своих детей и тем самым ставят под угрозу их жизнь и здоровье. Так, из-за перенесенного в детства паротита (свинки) мальчики могут на всю жизнь остаться бесплодными. И это лишь один из многочисленных рисков, рассказал в эфире ObozTV член Ассоциации семейных врачей Украины Юрий Зинчук. Медик подчеркнул, что отказ родителей вакцинировать своих детей – основная причина эпидемии кори в Украине. Только с начала 2019 года корью заболели более 56 000 человек. Новости "Летальный исход почти в 100% случаев!" Супрун обрати ...

Экономика

  Новости

  В РФ оцінили збитки від заборони літати у Грузію: кілька мільярдів

  Збитки від рішення президента РФ Володимира Путіна заборонити польоти в Грузію для російських авіакомпаній сягнуть приблизно 3 млрд рублів.


  Про це повідомив міністр транспорту РФ Євген Дітріх, пише російський "Інтерфакс".


  "Розрахунки проводяться. Попередньо ми оцінюємо цю суму в районі близько 3 млрд рублів", — повідомив він.


  За словами Дітріха, у дану суму входять прямі збитки та частина упущеної вигоди. Він додав, що уточнена сума збитків буде відома після отримання даних від перевізників.


  Також міністр повідомив, що з 54 тисяч російських туристів у Грузії залишається близько 4,5 тисяч осіб.


  За його словами, вивозити туристів передбачається не через аеропорти Грузії, а через прилеглі авіавузли інших країн.


  Нагадаємо,


  • 21 червня президент РФ Володимир Путін підписав указ, що забороняє російським авіакомпаніям виконувати рейси з території РФ на територію Грузії з 8 липня. Указ президента безстроковий.
  • Туроператорам рекомендовано утримуватися від продажу туристичних путівок до Грузії.
  • З РФ до Грузії літають "Аерофлот", "Уральські авіалінії", S7, Red Wings, "ЮТейр", "Перемога", з Грузії в РФ рейси виконують перевізники Georgian Airways і MyWay Airlines.
  • Рішення Путіна стало наслідком скандалу із російськими депутатами, які з’явилися у грузинському парламенті, після чого у Тбілісі почалися масові протести. Опозиція висунула вимогу про відставку спікера, голів МЗС та прикордонної служби, а згодом спробувала взяти штурмом парламент.
  • Поліція розігнала людей за допомогою сльозогінного газу, але згодом вони повернулися.
  • Під час сутичок під парламентом Грузії постраждали 240 людей. На тлі зростання напруги у відставку подав спікер грузинського парламенту.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/7/7220267/”