Это происходит за счёт большей выработки слюны, которая смывает вредные бактерии. Впрочем, учёные настаивают, что жвачка не должна содержать сахара. Необходимо употреблять не содержащие сахара жвачки для того, чтобы после приёма пищи защищать зубы от гниения. Исследователи оценили огромное количество научных работ по данному вопросу, проведенных за последние 50 лет. Установлено, что не содержащие сахар жевательные резинки уменьшают риск кариеса на 28%, если люди употребляют их после приёма пищи, как это нередко и рекомендуют зубные врачи. Это происходит за счёт того, что во рту вырабатывает ...

Экономика

  Новости

  В РФ оцінили збитки від заборони літати у Грузію: кілька мільярдів

  Збитки від рішення президента РФ Володимира Путіна заборонити польоти в Грузію для російських авіакомпаній сягнуть приблизно 3 млрд рублів.


  Про це повідомив міністр транспорту РФ Євген Дітріх, пише російський "Інтерфакс".


  "Розрахунки проводяться. Попередньо ми оцінюємо цю суму в районі близько 3 млрд рублів", — повідомив він.


  За словами Дітріха, у дану суму входять прямі збитки та частина упущеної вигоди. Він додав, що уточнена сума збитків буде відома після отримання даних від перевізників.


  Також міністр повідомив, що з 54 тисяч російських туристів у Грузії залишається близько 4,5 тисяч осіб.


  За його словами, вивозити туристів передбачається не через аеропорти Грузії, а через прилеглі авіавузли інших країн.


  Нагадаємо,


  • 21 червня президент РФ Володимир Путін підписав указ, що забороняє російським авіакомпаніям виконувати рейси з території РФ на територію Грузії з 8 липня. Указ президента безстроковий.
  • Туроператорам рекомендовано утримуватися від продажу туристичних путівок до Грузії.
  • З РФ до Грузії літають "Аерофлот", "Уральські авіалінії", S7, Red Wings, "ЮТейр", "Перемога", з Грузії в РФ рейси виконують перевізники Georgian Airways і MyWay Airlines.
  • Рішення Путіна стало наслідком скандалу із російськими депутатами, які з’явилися у грузинському парламенті, після чого у Тбілісі почалися масові протести. Опозиція висунула вимогу про відставку спікера, голів МЗС та прикордонної служби, а згодом спробувала взяти штурмом парламент.
  • Поліція розігнала людей за допомогою сльозогінного газу, але згодом вони повернулися.
  • Під час сутичок під парламентом Грузії постраждали 240 людей. На тлі зростання напруги у відставку подав спікер грузинського парламенту.


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/7/7220267/”