Инесса Шевчук торгует проститутками. В последнее время слова эскорт, «Дом-2» и Янка Шевцова являются синонимами. Всех проституток из ДОМа2 продает Инна Шевчук! Инесса Шевчук после «Дома-2»: шикарная жизнь, пластика, квартира Инесса Шевчук покинула «Дом-2» еще в 2015 году. Как сложилась ее жизнь за периметром, и чем девушка занимается сейчас? Пластика После ухода с проекта Шевчук начала активно себя переделывать. Сейчас в ней сложно узнать ту невзрачную девушку, какой она пришла на реалити-шоу. Внешность куклы Барби – заслуга пластических хирургов. После кардинального преображения жизнь Инесс ...

Экономика

  Новости

  Російська поліція слова "Іван Голунов" назвала антиурядовим гаслом

  Російська поліція слова "Іван Голунов" назвала антиурядовим гаслом

  У московському ОВС Покровське-Стрешнєва на одного із затриманих учасників акції у підтримку журналіста Івана Голунова склали протокол за те, що він кричав антиурядове гасло: "Іван Голунов".

  Протокол опублікувало видання Открытые медиа. Йог надіслала кореспондентка Юлія Кошеляєва, яку також затримали.

  Протокол_мітинг_Москва

  Протокол про адміністративне правопорушення має формулювання: "Викрикував антиурядові гасла Іван Голунон", привертаючи увагу громадян і засобів масової інформації".

  Видання повідомляє, що у різних ОВС Москви залишаються сотні затриманих. У більшості з них закінчився термін законного тримання у відділі поліції без складання протоколу.

  Як повідомлялося раніше, 12 червня у Москві пройшла акція на підтримку Івана Голунова. Журналіста видання Meduza Іван Голунов затримали 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересиланні наркотичних засобів журналісту висунули 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці.

  Через кілька днів, 11 червня, на тлі суспільного обурення та відсутності доказів справу проти Голунова було закрито. Після акцій протесту в Москві затримали понад 400 осіб.

  ВідеоПоліція затримала 400 мітингарів під час маршу на підтримку журналіста Голунова

  Журналіста-розслідувача минулого тижня затримали через зберігання наркотиків. Іван Голунов зі звинуваченням не погодився, заявив, що зілля йому підкинули, і активні росіяни почали виходити на одиночні пікети в його підтримку. Несподівано ввечері напередодні журналіста випустили. Але запланований на сьогодні марш активісти скасовувати не стали.

  Поліція затримала 400 мітингарів під час маршу на підтримку журналіста Голунова
  ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

  Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/rosiyska-policiya-slova-ivan-golunov-nazvala-antiuryadovim-zaslom-1361730.html”