Кто грабит Москву: вся рать Собянина пофамильноСвора мэра Собянина беспощадно грабит столицуБедные, как церковные мыши, наглые воры из банды Сергея СобянинаКто и сколько украл под руководством Сергея СобянинаМосковские чиновники в декларациях оказались богаче Сергея СобянинаВслед за федеральными чиновниками, московские раскрыли свои доходы. Москвичи узнали, кто из замов градоначальника зарабатывает больше всех. Но благосостояния мэра так и осталось для них загадкой. Что скрывает Сергей Собянин?Члены московского правительства опубликовали данные о своих доходах за 2018 год. Ранее это сделали их ...

Экономика

  Новости

  Борги Бахматюка втричі перевищили вартість його бізнесу

  Компанія UkrLandFarming за підсумками 2017 року отримала $658 млн доходу, що на 31% менше, ніж у попередньому році. 

  Таке зниження стало результатом скорочення виручки в сегменті дистрибуції сільгоспмашин та сільгоспсировини на 45%, до $157 млн. А дохід від рослинництва скоротився на 20%, до $278 млн, повідомляє agroday.com.ua.

  Чистий збиток UkrLandFarming упав на 9,4%, склавши $158,6 млн. Активи збільшилися на 2,8%, до $2,128 млрд. Земельний банк агрохолдингу Бахматюка «схуд» на 70 тис. га

  Валовий прибуток у звітному періоді склала $62,6 млн (67%), EBITDA — $91,0 млн (44%). При цьому загальний борг збільшився на 5,3% і склав $1,758 млрд, чистий борг зріс на 6%, досягнувши $1,684 млрд.

  Як коментує Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital, результати компанії за 2017 рік виявилися слабкішими, ніж у фінансовій моделі, підтвердженій аудиторами і представленій в кінці 2017 року деяким кредиторам.

  За його словами, зараз все здається гіршим, ніж компанія очікувала рік тому. Це означає, що кредитори навряд чи будуть сильно розраховувати на умови реструктуризації боргу, пропоновані в грудні минулого року, в тому числі за облігаціями і UkrLandFarming, і Avangardco.

  ukppk-694x445_Bahmatiyk_02.08.18

  «Власники облігацій повинні також розглянути намір власника компанії Олега Бахматюка вирішити свої непогашені боргові питання з Національним банком України та Фондом гарантування вкладів — деякі з таких боргів не консолідуються UkrLandFarming, але, швидше за все, будуть погашені з його грошового потоку, — говорить Паращій. — Більш того, рішення проблем заборгованості державним органам може бути головним пріоритетом Бахматюка».

  За оцінками Concorde Capital, додатковий борг Бахматюка перед державними органами (поза межами балансу UkrLandFarming) становить $500-600 млн, що призводить до того, що загальна заборгованість Бахматюка перед кредиторами компанії і українськими державними органами складає близько $2,3 млрд.

  «Це приблизно в три рази більше, ніж справедлива вартість бізнесу Бахматюка, як ми оцінили у звіті за серпень 2016 року. В цілому продовжуємо дотримуватися позиції, що ніякої цінності в єврооблігаціях UkrLandFarming чи Avangardco немає», — резюмував фінансист.

  Довідка:

  Компанія Ukrlandfarming була заснована в 2007 році Олегом Бахматюком і є публічною компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрована на Кіпрі. У 2011 році після об'єднання активів компаній «Райз», «Дакор Агро Холдинг», «Робуста-Агро-Інвест» і «Авангард» група компаній UkrLandFarming стала найбільшим вертикально інтегрованим агрохолдингом України.