Николай Лаврик «обул» Украину и армию во время войныСхемщик и коррупионер Николай Лаврик – самый лживый нардепПопулист в берцах. Николай Лаврик и его коррупцияНардеп Николай Лаврик стабильно нагревается на армейских берцахОбутый и с руками. Коррупционер Николай Лаврик и его крышаСамый лживый депутат в нынешней сессии – Николай Лаврик. Этот представитель Сумщины не выполнил ни одного своего обещания, зато успел отметиться в ряде коррупционных скнадалов и торговле со страной-агрессором.Александр Дубинский: Петя в сапогахКак подручные Гаранта армию обули.Сколько бы власть ...

Экономика

  Новости

  Каменських вперше поділилася подробицями майбутнього весілля

  Співачка заявила, що на весілля запрошувати пресу не збирається, тому що це подія дуже інтимна. І цим фактично підтвердила, що свято відбудеться.

  Днями у ЗМІ з’явилася новина про весілля Потапа і Насті / фото instagram.com/realpotap

  У передачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» вперше прокоментувала чутки про весілля з Потапом, яке, можливо, заплановано на 23 травня.

  "Я кажу про своє життя особистої настільки, наскільки я хочу, щоб про це знали. З Олексієм у нас дуже класний вийшов тандем. Спочатку ми створили гурт, який став дуже успішним. Потім, навіть коли ми поставили дует на паузу, ми продовжили створювати. І Олексій мені дуже допомагає. Я його підтримую, — каже співачка і додає, що всі відповіді на запитання можна знайти в її останньому кліпі на пісню «Обіцяю». — Це дуже така пісня, яка з глибин душі і серця. І звичайно там такі слова ще непрості. Такі слова, як посвячення людині, якій я обіцяю, що я буду завжди з тобою, підтримувати тебе", — заявила Каменських.

  Настя додала, що на весілля запрошувати пресу не збирається, тому що це подія дуже інтимна. І цим фактично підтвердила, що свято відбудеться: "Я б не хотіла бачити журналістів. Це, мені здається, коли жінка народжує, ти не хочеш там зняти цей момент, коли головка там вилазить, — говорить зірка. — Тобто для мене це такий інтимний момент".

  Чутки про романтичні стосунки артистів ходили майже всі 13 років існування дуету, але після розлучення Потапа з Іриною Горовою - все поступово стало на свої місця. Почало з’являтися все більше фотографій Потапенка і Каменських з приватного життя і на спільному відпочинку. Однак, після того, як у пресі з’явилася інформація про те, що Каменських і Потап призначили дату весілля, артисти відмовляються коментувати своє особисте життя і йдуть від прямої відповіді.

  Як повідомляв УНІАН, раніше Потап прокоментував інформацію про те, що 23 травня, в Києві, відбудеться його весілля з українською співачкою Настею Каменських.  Джерело статті: “https://www.unian.ua/world/10551846-kamenskih-vpershe-podililasya-podrobicyami-maybutnogo-vesillya.html”