На калининградском заводе «Автотор» началось серийное производство «Лучшего грузовика 2019 года» — седельного тягача Ford F-Max. Реализацией модели в России займется дилерская сеть Ford Trucks на правах эксклюзивного дистрибьютора компании TurboTrucks. Стоимость машины составляет 79 900 евро. Тягачи Ford F-Max калининградской сборки оснащаются 12,7-литровым 500-сильным двигателем EcoTorq экологического класса Евро-5 с моторным тормозом на 400 кВт и современной автоматизированной коробкой передач ZF TraXon. Автомобиль, ставший обладателем престижной международно ...

Экономика

  Новости

  Експерт: "Нафтогаз» на чолі із ефективними премійованими менеджерами не втомлюється підтримувати реноме «Кращий монополіст року»

  Експерт: "Нафтогаз» на чолі із ефективними премійованими менеджерами не втомлюється підтримувати реноме «Кращий монополіст року»

  "Нафтогаз України» на чолі із ефективними премійованими менеджерами не втомлюється підтримувати реноме «Кращий монополіст року». Як виявилися обіцяне зниження ціни на газ у травні для населення триватиме недовго, оскільки вже у червні ціна на газ перейде позначку у 8600₴

  Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав експерт з питань енергетики Юрій Корольчук.

  Але навіть у травні не всі зможуть отримати обіцяну Гройсманом низьку ціну на газ у 8247₴ за 1000 куб. м. Навіть тут Коболев зумів вивернутися і підставити Гройсмана. Співчуваю потенційним виборцям Гройсмана, які тепер із ненавистю будуть дивитися на його біг-борди по всій країні. Ну що ж — одному Коболеву мучитися із вненародним ворожим ставленням народу до орденоносця імені Стокгольмського арбітражу? Тепер і до Гройсмана будуть так ставитися як до Коболева.

  А все чому? А тому що ціна на газ у травні у всіх регіонах буде різна — від 7737 грн до 8432₴ І все завдяки «абонплаті» за газ, яку «Нафтогаз» і «Укртрансгаз» встановив на свою послугу із транспортування газу — 157,19₴ Раніше для кожного регіону була своя ставка. А от тарифи на розподіл газу для облгазів не змінюються і дійсно протягом минулих трьох років є збитковим.

  Отож, «Нафтогаз» «не миттям, так катанням» вперто йде до своєї цілі — подальше нарощування заборгованості облгазів, створення кризи у платежах і намагання далі отримати контроль за газовими мережами. І попутно «Нафтогаз» забезпечує собі прибутковість у доставці газу до споживача через механізм фактичної абонплати.

  Вечірні Вісті


  Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/economy/1557827861-ekspert-naftogaz-na-choli-iz-efektivnimi-premiyovanimi.html”