По просьбам читателей редакция «Компромат-Урал» проводит общественное расследование в отношении АО «Артёмовский машиностроительный завод “Вентпром”» (ИНН 6602010624). Это «новое» частное предприятие Свердловской области, работающее на советских государственных активах и получившее только за 2017 год 1,2 млрд рублей (!) выручки, периодически фигурирует в скандальных публикациях СМИ. Одновременно бенефициары «Вентпрома» пускают немалые деньги на «белый» пиар, искусственно отвлекая внимание общественности и правоохр ...

Экономика

  Новости

  У Києві почали застосовувати миючі засоби для миття дорожнього покриття

  Столичні комунальники почали використовувати нову автомобільну спецтехніку, за допомогою якої миють дорожнє покриття Києва миючими засобами, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

  “Як інформували в КК “Київавтодор”, у кінці минулого року корпорація закупила для дорожньо-експлуатаційних підприємств 3 нові багатофункціональні машини “FordTrucks” з установками “Rasco”, які в зимовий період вже використовувалися дорожниками для розподілу рідких хлоридів, а навесні і влітку – як поливомийні машини”, – сказано в повідомленні на сайті мерії у вівторок.

  У КМДА наголосили, що однією з “родзинок” нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів.

  “Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, перш за все, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, зокрема, масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів і залишки хлоридів”, – зазначили столичні чиновники.

  Також наголошується, що днями дорожники провели тестові “заїзди” і вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.  Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/15/u-kyievi-pochaly-zastosovuvaty-myiuchi-zasoby-dlia-myttia-dorozhnoho-pokryttia/”