Новый скандал вокруг счетов казахстанского руководства за границей – закономерное продолжение старой истории. Ирония судьбы в том, что расследование в Швейцарии инициировали сами власти Казахстана. Летом 1999 года в горячечном стремлении “похоронить” Кажегельдина они отправили в Женевскую прокуратуру запрос по поводу его тайных счетов. И оказались в положении унтер-офицерской вдовы, которая сама себя высекла.Женевский бумерангЛюбопытно, что этим нелепым действиям предшествовали долгие консультации, в том числе со швейцарскими финансистами. Вопрос ставился так: может ли будуще ...

Экономика

  Новости

  У Києві почали застосовувати миючі засоби для миття дорожнього покриття

  Столичні комунальники почали використовувати нову автомобільну спецтехніку, за допомогою якої миють дорожнє покриття Києва миючими засобами, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

  “Як інформували в КК “Київавтодор”, у кінці минулого року корпорація закупила для дорожньо-експлуатаційних підприємств 3 нові багатофункціональні машини “FordTrucks” з установками “Rasco”, які в зимовий період вже використовувалися дорожниками для розподілу рідких хлоридів, а навесні і влітку – як поливомийні машини”, – сказано в повідомленні на сайті мерії у вівторок.

  У КМДА наголосили, що однією з “родзинок” нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів.

  “Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, перш за все, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, зокрема, масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів і залишки хлоридів”, – зазначили столичні чиновники.

  Також наголошується, що днями дорожники провели тестові “заїзди” і вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.  Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/15/u-kyievi-pochaly-zastosovuvaty-myiuchi-zasoby-dlia-myttia-dorozhnoho-pokryttia/”