Buffer Хотели бы вы ощутить себя Иоанном Крестителем и, возможно, народом Израиля, 40 лет блуждавшим по пустыне? Тогда ешьте саранчу, предлагает компания Hargol FoodTech на севере Израиля, ставшая пионером выращивания насекомых для массового потребления. Об этом сообщает Русский слон В конце мая компания выпустила в Соединенных Штатах два сорта продуктов библейского белка. Тех, кто недолюбливает насекомых, это, возможно, удивит, но американские евангелисты скупают не только энергетические батончики, сделанные из овсяной муки и перемолотой в порошок саранчи, но и целые банки этих насекомых. ...

Экономика

  Новости

  У Києві почали застосовувати миючі засоби для миття дорожнього покриття

  Столичні комунальники почали використовувати нову автомобільну спецтехніку, за допомогою якої миють дорожнє покриття Києва миючими засобами, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

  “Як інформували в КК “Київавтодор”, у кінці минулого року корпорація закупила для дорожньо-експлуатаційних підприємств 3 нові багатофункціональні машини “FordTrucks” з установками “Rasco”, які в зимовий період вже використовувалися дорожниками для розподілу рідких хлоридів, а навесні і влітку – як поливомийні машини”, – сказано в повідомленні на сайті мерії у вівторок.

  У КМДА наголосили, що однією з “родзинок” нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів.

  “Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, перш за все, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, зокрема, масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів і залишки хлоридів”, – зазначили столичні чиновники.

  Також наголошується, що днями дорожники провели тестові “заїзди” і вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.  Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/15/u-kyievi-pochaly-zastosovuvaty-myiuchi-zasoby-dlia-myttia-dorozhnoho-pokryttia/”