Мэр Киева Виталий Кличко заявил, что будет выдвигаться кандидатом в мэры столицы от политической силы, которую возглавляет – партии «УДАР Виталия Кличко». Об этом он сообщил в Facebook. Об этом сообщает Футляр от виолончели «Я почитал в СМИ заявление партии «Европейская солидарность» о готовности выдвинуть мою кандидатуру на должность мэра Киева. Хочу поблагодарить за такое предложение. Но отмечу, что я много лет являюсь лидером политической силы «УДАР», которая всегда боролась и отстаивала демократические европейские ценности. И бу ...

Экономика

  Новости

  Політичні партії «Сила Людей», УДП і «Демократична сокира» стали партнерами

  Українські політичні партії «Сила людей», «Українська Галицька Партія» і «Демократична сокира» стали партнерами. Відтепер вони будуть координувати свою роботу з «опору російському реваншу» і просувати демократичні реформи.

  Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці партії «Сила людей».

  Кожна партія буде працювати самостійно, однак вони будуть координувати свою роботу в тих ситуаціях, де це не суперечить здоровій конкуренції.

  Також на парламентських виборах партії розподілять мажоритарних кандидатів так, щоб від кожного одномандатного округу йшов кандидат від однієї з трьох партій.

  Підписанти відмовляються від боротьби один з одним, від публічної критики та брудних технологій заради перемоги. А ще сформують єдиний пул спостерігачів і членів комісій.

  Меморандум є відкритим, тому до нього можуть приєднатися інші політсили.

  Українська Галицька Партія сповідує християнські та європейські цінності. Члени партії визначають себе як носії української національної ідеї, які прагнуть до втілення «цінностей та ідей».

  «Демократична сокира» виступає за мінімум обмежень для бізнесу і максимум свобод для громадян: за введення податку на виведений капітал, легалізацію послуг комерційного сексу та грального бізнесу, скасування мораторію на землю тощо. «Демократична сокира» влаштовувала акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», присвяченого Дню перемоги.

  «Сила людей» сповідує демократичні цінності і прагне збільшувати простір справедливості і законності у суспільстві. Від «Сили людей» на президентські вибори 2019 йшов екс-розслідувач Дмитро Гнап, який згодом зняв свою кандидатуру на користь лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

  Чергові парламентські вибори в Україні повинні відбутися 27 жовтня.  Джерело статті: “http://povin.com.ua/200520-15-05.html”