Любимый одесситами Театр «На Чайной», как всегда, поражает. На этот раз - спектаклем «ХХ. Семейная хроника» по мотивам пьесы польского драматурга Эльжбеты Хованец «Гардения». На традиционном чаепитии после премьеры зрители не сдерживали эмоций, женщины смахивали слезы – вспоминали рассказы бабушек о жизни в оккупации. Такую пьесу о четырех поколениях женщин в одной семье, по которой прошлась война, нанеся необратимую травму, можно было бы написать и на одесском материале. Но никто этого не сделал, и одесситки узнают себя в героинях краковянки пани Хованец ...

Экономика

  Новости

  "Тотальне перезавантаження": Гройсман анонсував зміни у податковій та митниці

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що реформа Державної фіскальної служби, перетворення її на сервісні, повністю перезавантажені органи – податкову та митницю – є однією із найбільш затребуваних та знакових змін для уряду і для бізнесу в Україні.

  "За останні роки уряду вдалося розв’язати деякі з проблем, які роками турбували підприємців. У числі революційних змін – автоматичне відшкодування ПДВ, установлення сканерів на митниці, спрощення касових операцій та використання електронного чека, суттєві дерегуляційні кроки", – наголосив Гройсман під час засідання Кабінету міністрів у середу, 15 травня.

  Подальші перетворення, за його словами, вкрай необхідні. У цьому контексті прем’єр-міністр звернувся до судових органів з проханням розблокувати процес призначення очільника митниці.

  Новини
  В Україні можуть заблокувати конкурс на голову податкової служби

  "Державні податкова та митна служби потребують тотального перезавантаження – попри весь існуючий опір. Хотів би отримати якісний результат від податкової і митної служби. Це не мають бути служби, які кошмарять бізнес і стримують розвиток ділового середовища", – наголосив Гройсман.

  Під час засідання уряду своє бачення реформи також представив новопризначений глава податкової Сергій Верланов.

  За його словами, ключові акценти – ризикоорієнтованість роботи служби, всебічне сприяння платникам податків і збільшення електронних послуг, демілітаризація підрозділів податкової, конкурсний підхід до формування кадрового складу служби, цілісність баз даних і їх мобільність задля обміну інформацією з іншими службами.

  Володимир Гройсман

  Володимир Гройсман

  Як повідомляв OBOZREVATEL, 6 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про початок реформування Державної фіскальної служби. Так, ДФС розділили на Державну податкову та Державну митну служби.

  8 квітня в Україні стартував конкурс на керівників Державної податкової та Державної митної служб.

  Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/totalne-perezavantazhennya-grojsman-anonsuvav-zmini-u-podatkovij-ta-mitnitsi.htm”