Хантер и его партнер по бизнесу Девон Арчер использовали финансовую группу Burnham для того, чтобы заключать сделки с иностранными правительствами и олигархами Издание Breitbart опубликовало статью под названием «Hunter Biden‘s Firms Scored Reportedly Hundreds of Millions from Russians, Chinese, and Kazakhs» — «Фирмы Хантера Байдена, как сообщается, получили сотни миллионов от русских, китайцев и казахов». В предисловии к ней говорится так: «Хантер Байден, сын кандидата на пост президента США в выборах 2020 года Джо Байдена, привлек к себе пристальное внимание своими деловыми связями с укра ...

Экономика

  Новости

  Кримінальні загони бандита «Калоші» (Костянтина Бєдового) як фактор дискредитації партії «Справедливість» В.Наливайченка (ФОТО, ВІДЕО)

  Несподівано для багатьох українців досить низький результат на президентських виборах отримав лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

  Основною причиною просідання рейтингу Наливайченка ЗМІ називають непродуману кадрову політику та залучення до виборчої кампанії одіозних осіб. Для прикладу, у столичному регіоні партія «Справедливість» була представлена відвертим криміналітетом, що повністю перекреслило її електоральні перспективи.

  Ще у 2018 році цей політик демонстрував позитивну електоральну динаміку і згідно соціологічних даних мав рейтинг 2,5-3,5%. При ефективній виборчій кампанії він претендував на хороший результат і за підсумками президентських виборів мав шанси увійти у топ-6 по Україні. По факту В.Наливайченко отримав мізерні 0,22% (тобто лише 42,3 тис. голосів із 30 млн. виборців).

  У Київській області керівниками виборчого штабу та офіційними довіреними особами кандидата у президенти В.Наливайченка стали Костянтин Бєдовой і Андрій Юга – вихованці впливового у минулому кримінального авторитета Віктора Рибалка, відомі у специфічних кругах як «Калоша» і «Длінний».

  Причетність цих персонажів до ОЗУ «Рибки» вже багато про що говорить, адже у 90-х рр. дане бандитське угруповання спеціалізувалося на рекеті, рейдерських захопленнях, здирствах з малого і середнього бізнесу, розбоях і навіть вбивствах. З цього приводу Інтернет переповнений інформацією про «кримінальні подвиги» Бєдового і його партнера Юги. Їхній бізнес спочатку базувався на кримінальних зв’язках, а згодом був тісно пов’язаний із Партією регіонів, точніше з окремими одіозними представниками режиму Януковича, які виступали співзасновниками і в той же час гарантами діяльності сумнівних юридичних компаній.

  І Бєдовой, і Юга у свій час переховувалися від українських правоохоронців за кордоном, отримали подвійне громадянство та змогли частково легалізувати «брудний кеш» із 90-х за допомогою афер із нерухомістю і напівзаконних схем купівлі-продажу автомобілів та інших товарів.

  Не маючи у своєму розпорядженні розгалуженої системи партійних осередків в областях, Валентин Наливайченко довірив керівництво своєю партією на Київщині згаданим особам. Очевидно, його зацікавленість була не стільки в «цінних кадрах», скільки у тому, що його переконали у фінансовій спроможності «Калоші» і «Длінного» забезпечити процес виборів.

  А гроші К.Бєдовой і А.Юга справді мали звідки взяти: награбовані у період буремних 90-х мільйони доларів, проституція і торгівля наркотиками, кришування у столичному регіоні сфери ритуальних послуг (тіньове керівництво першим в Україні приватним похоронним бюро «Скорбота», яке протягом тривалих років залишалося монополістом на ринку), рейдерське захоплення власності Київської міської спілки автомобілістів на 300 млн. гривень в кінці 2000-х і т.д.

  Але якщо А.Юга («Длінний») розумів, що його негативний шлейф із минулого дискредитує лідера «Справедливості» В.Наливайченка і на публіці особливо не світився, то К.Бєдовой («Калоша») навпаки намагався маякувати всюди, де міг. Через невміння і брак досвіду, через нездатність до конструктиву, така публічна активність Бєдового призвела до того, що він розсварився із журналістами, неодноразово погрожував громадським активістам. Сепаратистська та українофобська риторика «Кості-Калоші» стала причиною його конфліктів із націоналістами. Дійшло до того, що Бєдовой зневажливо назвав «зрадниками» більшість українців, у тому числі наших захисників на Донбасі.

  В результаті того, що партію «Справедливість» поступово почали асоціювати із цими кримінальними персонажами, вона почала втрачати свої позиції. Показовим є приклад як Костянтин Бєдовой («Калоша») намагався агітувати за Наливайченка, говорячи про низькі рейтинги із-за того, що в Україні живе 20% тупих і недорозвинутих громадян. Нагадаємо, це говорила довірена особа (!) кандидата у президенти.

  Інший приклад провальної агітації – вихід в народ за кілька днів до голосування «Серьоги-Шайби» (Сергій Фесак) – підручного Бєдового із колишньої бандитської тусовки. З такими «агітаторами» нульовий результат був майже гарантований. Такі тільки своїм зовнішнім виглядом уже відлякували виборців.

  А про ораторські здібності краще взагалі нічого не казати... До речі, у період кримінальних 90-х «первыми» називали лідерів бригад і невеликих злочинних угруповань.

  Те, про що писала преса, підтвердили результати голосування на президентських виборах – криміналітет «местного разлива» своїми біографіями, своєю тупістю і примітивними підходами обнулив рейтинги громадсько-політичного руху «Справедливість» та дискредитував її лідера Валентина Наливайченка. Не допомогли навіть гроші лузерів і невдах «Калоші» і «Длінного». Їхня присутність у партії стала чорною плямою на репутації політсили, яка закрила шлях В.Наливайченку у велику політику.