Близько 15:00 там не розминулися MERCEDES Sprinter та Mitsubishi. Водій буса при обгоні виїхав на смугу зустрічного руху і вже там врізався в легкове авто. В салоні Mitsubishi були мама з дітьми 6-ти та 14-ти років. В результаті удару до лікарні у жінки – травми середньої важкості, у дітей — легкі тілесні ушкодження. Водії попередньо тверезі. Триває слідство. За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1563905597-u-pochaevi-v-dtp-potrapili-mama-i-dvoe-ditey” ...

Экономика

  Новости

  «КАРТИ, ГРОШІ, ДВА «СТВОЛА» АБО У ВІННИЦЬКІЙ «БАТЬКІВЩИНІ» НАЗРІВАЄ СКАНДАЛ

  Розподіл грошей, посад та сфер впливу. Саме це стало «яблуком розбрату» вінницьких партійців з «Батьківщини». Здається, цього разу все серйозно.

  Людмила Щербаківська, яка вже давно очолює обласну парторганізацію, добре вивчила внутрішню партійну кухню та освоїла виборче ремесло. Любить гратися у «велику політику» та дуже хоче до влади. Ну і звичайно грошей.

  Гроші перед виборами (особливо в партії, яка вже витратила сотні мільйонів на передвиборчу агітацію) ллються рікою. Пані Людмила це розуміє, а тому усі грошові потоки партійної каси взяла на себе.

  Чутки, про те, що Щербаківська ці потоки спрямовує до себе в кишеню, ходять уже давно. А щоб чутки не залишилися просто чутками нам вдалося взяти коментар в одного із партійців «Батьківщини», який, із зрозумілих причин, забажав залишитися невідомим:

  «Щербаківська вже не відчуває землі під ногами. Майже усю «касу» забирає собі. Ні з ким не ділиться, навіть із заступниками. А що, вибори пройдуть, такого доходу вже не буде. Ловить момент. Але головне інше. Вона «доїть» партійних підприємців. Непогано «доїть». На цьому і будується робота виборчих штабів. З центру ж доходить тільки половина…»

  Невелике уточнення про партійних підприємців. Більшість з  них – вихідці з кримінального світу. Легко віддають гроші, бо легко їх отримали.

  На запитання, скільки грошей заходить в т.зв. «касу» не офіційною готівкою, партієць, посміхаючись каже: «достатньо, мова іде про сотні тисяч доларів».  

  Втім, звідки ці гроші, наш таємний респондент не знає. Воно і не дивно. Доступ до таких таємниць мають тільки обрані.

  Не дивно, що такий стан речей не подобається людям, які, як то кажуть, «в темі, але не в долі». Це і стало причиною формування у парторганізації «антищербаківської» опозиції, яку, скоріше за все, очолить Владислав Рой.  20181218_100915

  Рой – заступник Щербакіської по агітаційні роботі. Він, як і пані Людмила, - представник «олдскульної» партійної когорти. А тому має великі амбіції. Хоче влади і грошей.

  З цього приводу наше інсайдерське джерело зазначило: «Влад прямо сказав Щербаківській: «або даєш гроші, або я іду з партії». Він серйозно налаштований, якщо не дасть, можливо і справді піде.».

  Як бачимо, у вінницькій «Батьківщині» і справді зріє розкол. Цікаво буде спостерігати, як усе завершиться та як вплине ця ситуація на рейтинг Юлії Володимирівни в регіоні.

  Тож очікуємо продовження.