Адмирал ВМС в отставке, бывший конгрессмен от Пенсильвании Джо Сестак сообщил о вступлении в борьбу за Белый дом на своем сайте в воскресенье. Представляя себя избирателям, он заявил: «Я носил военную форму более 31 года, в мирное и военное время – от эпохи Вьетнама и “холодной войны” до Ирана и подъема Китая», – передает Он сказал, что откладывал выдвижение своей кандидатуры для ухода за дочерью, у которой диагностирован рак мозга. Сестак входил в команду по национальной безопасности при президенте Билле Клинтоне. Обладатель докторской степени по государственному управлению, по ...

Экономика

    Новости

    The Walt Disney Company вкладе близько 2 млрд. доларів на розширення парку розваг

    Найбільший парк розваг Європи чекають грандіозні зміни. Walt Disney Company вкладе близько 2 млрд доларів в розширення і оновлення парку. Примітно, що Діснейленд в Парижі не оновлювався з моменту створення – 1992 року. Своїми амбітними планами гендиректор компанії Боб Егер поділився з президентом Франції Еммануелем Макроном. Грандіозні перевтілення почнуться вже в 2021 році, проект планують завершити за кілька років.

    Боб Егер зазначив, що для Франції Діснейленд є важливим не тільки туристичним, а й економічним центром. За 20 років роботи парк приніс до бюджету більше 50 млрд євро. За словами керівництва компанії, головні зміни торкнуться Парку студії Уолта Діснея. Його актуалізують і створять три нові тематичні зони, присвячені коміксам Marvel, культовим «Зоряним війнам», а також казці «Снігова королева». Автори ідеї продовжать дотримуватися початкової ідеї: персонажі й улюблені герої приваблюють людей в парк.