Имена некоторых людей настолько плотно ассоциируются с понятием «успешность», что окружающие постепенно перестают осознавать, из чего эта самая успешность слагается. Ведь каждая история достижений в итоге складывается из эпизодов, главные герои которых — трудолюбие, непрерывная работа над собой, бесстрашие перед трудностями. Таков бывший глава дирекции природных ресурсов и строительства госкорпорации Внешэкономбанк (ВЭБ) Ильгиз Валитов.Мальчик Ильгиз родился в Казани 6 декабря 1964 года в простой, но дружной и любящей семье. С самого детства ...

Экономика

  Новости

  У «Батьківщині» брeшуть, що Тимошeнко ходить бeз охорони  У партії «Батьківщина» стверджують, що Юлія Тимошенко ходить вулицями Києва без охорони, хоча це не так.


  У суботу, 29 вересня, і народні депутати партії «Батьківщина» вшанували у Києві пам’ять жертв Бабиного Яру.


  Поставити квіти до пам’ятного знаку загиблим від рук нацистів у роки Другої світової війни разом з Тимошенко та її депутатами прийшли молоді активісти «Батьківщини». Пізніше один із них, голова Подільської районної у м. Києві організації «Батьківщина Молода» Богдан Баранцов вихвалявся у, що Тимошенко «просто на вулиці, без натовпу охорони спілкується з людьми».  Але чи дійсно під час вшанування жертв нацистів лідера «Батьківщини» не супроводжували охоронці?


  Переглянемо інші світлини з вчорашнього заходу за участю Юлії Тимошенко. Щонайменше на одній із них (фото у Facebook прес-секретар Тимошенко Марина Сорока, – ред.) можна побачити особистого охоронця очільниці «Батьківщини». Чоловік іде зліва від Тимошенко, позаду народного депутата Івана Крулька.  Те, що на знімку справді охоронець Тимошенко, виданню ІНФОРМАТОР підтвердили співробітники штабу «Батьківщини». Звати охоронця – Сергій.


  Як бачимо, аби здаватися ближчими до простих людей, у «Батьківщині» не гребують поширювати брехню, що Тимошенко начебто «виходить у народ» без охоронців.


  Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради України очільник ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко тричі аплодувала виступу лідера Радикальної партії Олега Ляшка.