Экс-тренер сборной Беларуси по баскетболу Александр Крутиков называет происходящее в Беларуси фашизмом и не понимает, как можно так не уважать свой народ. Ещё в прошлом году Александр Крутиков тренировал сборную Беларуси по баскетболу, хотя сам давно живёт в Польше. В настоящий момент возглавляет молодежный баскетбол в «Остории» из Быдгоща и внимательно следит за тем, что происходит на Родине. В интервью Андрею Масловскому подписант письма за честные выборы и против насилия очень много удивляется. Удивляется смелости белорусов, жестокости ...

Экономика

  Новости

  Roshen: Ми виставили на продаж фабрику в Липецьку

  "Roshen:
  Roshen: Ми виставили на продаж фабрику в Липецьку

  Корпорація Roshen виставила на продаж ВАТ «Липецька кондитерська фабрика» у Росії за 200 млн доларів. Про це повідомив гендиректор Roshen В’ячеслав Москалевський уінтерв’ю Ліга.net.

  «Ми виставили її на продаж. Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля...Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і феесбешники», – заявив Москалевський.

  За його словами, виробництво на російській фабриці впало в чотири рази.

  «Виробництво впало в чотири рази. Але воно є. Для України, що відбувається там некритично, ми продублювали весь асортимент Липецька на Кременчуцькій та Вінницькій фабриках», – сказав Москалевський.

  Гендиректор Roshen додав, що в Крим постачають цукерки лише з Липецької фабрики: «Українські фабрики туди нічого не постачають».

  Нагадаємо, 26 травня 2014 року, будучи кандидатом у президенти, Петро Порошенко заявляв, що має намір продати весь свій бізнес, окрім «5 каналу».

  14 січня 2016 року Порошенко заявив про передачу управління Roshen у траст під управлінням іноземного банку.

  «Моя частка в Roshen передана в «сліпий траст» — на час моєї каденції мій підпис не має юридичної сили у компанії», – додав тоді президент.