Это происходит за счёт большей выработки слюны, которая смывает вредные бактерии. Впрочем, учёные настаивают, что жвачка не должна содержать сахара. Необходимо употреблять не содержащие сахара жвачки для того, чтобы после приёма пищи защищать зубы от гниения. Исследователи оценили огромное количество научных работ по данному вопросу, проведенных за последние 50 лет. Установлено, что не содержащие сахар жевательные резинки уменьшают риск кариеса на 28%, если люди употребляют их после приёма пищи, как это нередко и рекомендуют зубные врачи. Это происходит за счёт того, что во рту вырабатывает ...

Экономика

  Новости

  Ryanair пригрозила новим страйком у Німеччині

  Ryanair пригрозила новим страйком у Німеччині
  Перший свій страйк співробітники компанії провели 10 серпня


  Лоукостер Ryanair оголосив про плани нового 24-годинного страйку на цьому тижні.


  Про це повідомляє профспілка пілотів Cockpit.


  «Профспілка Cockpit (VC) закликає пілотів Ryanair взяти участь у виробничій акції з середи 12 вересня 2018 року, 3:01 до 13 вересня 2018 року, 2:59 (час берлінський – ред)», — йдеться в повідомленні.


  Заклик стосується всіх 400 пілотів, які постійно працюють у Німеччині. Всі рейси, заплановані для вильоту з аеропортів ФРН протягом цього часу, будуть відмінені. Профспілка висловила співчуття пасажирам і запропонувала їм зв’язатися з представниками компанії, щоб дізнатися інформацію про рейси.


  Перший свій страйк співробітники компанії провели 10 серпня. Як і минулого разу, предметом трудового спору є зарплати та умови праці пілотів найдешевшої авіакомпанії в Європі. За минулий місяць зрушень в процесі переговорів з роботодавцем не сталося.


  У серпні страйк, який провели спільно пілоти в Німеччині, Голландії, Бельгії і Швеції, торкнувся 55 тисяч пасажирів, при тому, що то була скасована лише шоста частина всіх запланованих рейсів.


  Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ryanair-prigrozila-novim-straykom-u-nimechchini-526675.html”