Многие родители в Украине беспричинно отказываются от вакцинации своих детей и тем самым ставят под угрозу их жизнь и здоровье. Так, из-за перенесенного в детства паротита (свинки) мальчики могут на всю жизнь остаться бесплодными. И это лишь один из многочисленных рисков, рассказал в эфире ObozTV член Ассоциации семейных врачей Украины Юрий Зинчук. Медик подчеркнул, что отказ родителей вакцинировать своих детей – основная причина эпидемии кори в Украине. Только с начала 2019 года корью заболели более 56 000 человек. Новости "Летальный исход почти в 100% случаев!" Супрун обрати ...

Экономика

  Новости

  Ryanair пригрозила новим страйком у Німеччині

  Ryanair пригрозила новим страйком у Німеччині
  Перший свій страйк співробітники компанії провели 10 серпня


  Лоукостер Ryanair оголосив про плани нового 24-годинного страйку на цьому тижні.


  Про це повідомляє профспілка пілотів Cockpit.


  «Профспілка Cockpit (VC) закликає пілотів Ryanair взяти участь у виробничій акції з середи 12 вересня 2018 року, 3:01 до 13 вересня 2018 року, 2:59 (час берлінський – ред)», — йдеться в повідомленні.


  Заклик стосується всіх 400 пілотів, які постійно працюють у Німеччині. Всі рейси, заплановані для вильоту з аеропортів ФРН протягом цього часу, будуть відмінені. Профспілка висловила співчуття пасажирам і запропонувала їм зв’язатися з представниками компанії, щоб дізнатися інформацію про рейси.


  Перший свій страйк співробітники компанії провели 10 серпня. Як і минулого разу, предметом трудового спору є зарплати та умови праці пілотів найдешевшої авіакомпанії в Європі. За минулий місяць зрушень в процесі переговорів з роботодавцем не сталося.


  У серпні страйк, який провели спільно пілоти в Німеччині, Голландії, Бельгії і Швеції, торкнувся 55 тисяч пасажирів, при тому, що то була скасована лише шоста частина всіх запланованих рейсів.


  Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/ryanair-prigrozila-novim-straykom-u-nimechchini-526675.html”