Нацбанк до 18 мая продлил приостановку постоянно доступных операций по поддержке и изъятию ликвидности. Эти ограничения ввели в августе 2020-го, потом продляли. Регулятор поясняет, что решение о продлении приняли для «сохранения эффективного контроля за денежным предложением», пишет tut.by. — Поддержка ликвидности банков будет осуществляться посредством ежемесячных аукционных операций по предоставлению кредитов на срок 6 месяцев, которые будут проводиться в первый день периода выполнения резервных требований. Кроме того, при необходимо ...

Экономика

  Новости

  «Локдаун необхідний». Ляшко розповів про свої очікування від жорстких обмежень

  За словами головного санлікаря, середина лютого — особливо напружений час пандемії коронавірусу — «Локдаун необхідний». Ляшко розповів про свої очікування від жорстких обмежень
  За словами головного санлікаря, середина лютого — особливо напружений час пандемії коронавірусу


  «Розрахунки показують, що в разі введення тритижневого локдауна в січні, подальше зростання захворюваності не буде піковим, і ми зможемо нормально пройти лютий-березень», — сказав Ляшко

  Об этом сообщает Компромат


  Запровадження локдауну в січні дозволить знизити кількість випадків зараження коронавірусом до 6-8 тисяч в день. Конкретна дата введення жорсткого карантину ще невідома. Про це на зустрічі з журналістами розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

  За його словами, конкретна дата початку локдауну ще обговорюється, але вводиться він буде скоріше всього на 3 тижні, щоб дати необхідний ефект.

  «Розрахунки показують, що в разі введення тритижневого локдауна в січні, подальше зростання захворюваності не буде піковим, і ми зможемо нормально пройти лютий-березень, і надалі обійтися без ще одного локдауну», — сказав Ляшко.

  За словами головного санлікаря, середина лютого — особливо напружений час пандемії коронавірусу, оскільки тоді до захворюваності коронавіруса додається і захворюваність сезонним грипом.

  Як повідомлялось, системний аналітик Євген Істребін піддав сумніву зниження показників захворюваності, яким Міністерство охорони здоров’я. «Логіка МОЗ проста: чим менше виявляємо – тим нижчі показники захворюваності отримуємо!», — зазначив він.  Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/lokdaun-neobhidniy-lyashko-rozpoviv-pro-svoji-ochikuvannya-vid-zhorstkih-obmezhen-722555.html”