Нацбанк до 18 мая продлил приостановку постоянно доступных операций по поддержке и изъятию ликвидности. Эти ограничения ввели в августе 2020-го, потом продляли. Регулятор поясняет, что решение о продлении приняли для «сохранения эффективного контроля за денежным предложением», пишет tut.by. — Поддержка ликвидности банков будет осуществляться посредством ежемесячных аукционных операций по предоставлению кредитов на срок 6 месяцев, которые будут проводиться в первый день периода выполнения резервных требований. Кроме того, при необходимо ...

Экономика

  Новости

  Без вогнегасників і сигналізації, але зі щурами: мешканці ЖК «Нивки Парк» нарікають на небезпечні умови проживання

  Відсутність дозвільних документів, близькість до промзони та дефіцит місць для паркування – здавалося б, після численних порушень, які команда проєкту «Шоб я так жив» зафіксувала у ЖК «Нивки Парк», нас уже нічим не здивуєш. Але виявилось, що і це ще не все. Як забудовники нехтують безпекою життя людей – дивіться у матеріалі Анни Закутської.

  Об этом сообщает Сергей Доренко

  Мешканці комплексу скаржаться на погану звукоізоляцію та майже відсутній протипожежний захист.

  У чаті житлового комплексу більшість питань стосується саме пожежної безпеки. В обслуговувальній компанії стверджують, що вони замовили пожежні рукави торік у вересні, а вогнегасники прибрали нещодавно, оскільки в них сплив термін придатності.

  Натомість комунальники мали право прибрати лише половину вогнегасників, а 50 відсотків повинні були залишитися на об’єкті. А ще нам стало відомо, що після помилкового спрацювання пожежної сигналізації її взагалі… вимкнули.

  Позатим, за словами експертів, вимикати систему пожежної сигналізації категорично заборонено, навіть якщо в будинку проводять ремонти й сигналізація хибно спрацьовує – для цього є обслуговувальна організація, яка має при хибному спрацюванні виїхати на місце та усунути недоліки.

  Nyvky-Park6
  У будинках відсутні вогнегаснки Фото: СтопКор

  До речі, завдяки цій проблемі, журналісти помітили ще одну. Такий собі «бонус» для тих, хто обирає ЖК «Нивки Парк»: у чаті жителів комплексу в телеграмі є повідомлення про те, що у будинках через неналежне прибирання сміття з’явилися пацюки.

  «Так, у нас були щури, я навіть сам бачив. Два рази придавив щурів, коли виїжджав із парковки. Були розкатані, місяць лежали, і їх ніхто не прибирав», – підтвердив у приватній розмові один з мешканців ЖК.

  Читати також:
  Відомий столичний забудовник без дозволу звів на Нивках шість житлових багатоповерхівок Вікна на промзону, щури, охоронці-привиди: огляд нового ЖК на столичних Нивках (відео)


  Джерело статті: “https://stopcor.org/bez-vognegasnykiv-i-sygnalizacziyi-ale-zi-shhuramy-meshkanczi-zhk-nyvky-park-narikayut-na-nebezpechni-umovy-prozhyvannya/”