Нацбанк до 18 мая продлил приостановку постоянно доступных операций по поддержке и изъятию ликвидности. Эти ограничения ввели в августе 2020-го, потом продляли. Регулятор поясняет, что решение о продлении приняли для «сохранения эффективного контроля за денежным предложением», пишет tut.by. — Поддержка ликвидности банков будет осуществляться посредством ежемесячных аукционных операций по предоставлению кредитов на срок 6 месяцев, которые будут проводиться в первый день периода выполнения резервных требований. Кроме того, при необходимо ...

Экономика

  Новости

  Видали 4 бюлетені: на Буковині за порушення судитимуть члена ДВК та виборця


  Сторожинецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно члена дільничної виборчої комісії за надання виборчого бюлетеня, особі, яка не мала права його отримувати (ч.3 ст. 158-1 КК України) та виборця за отримання виборчого бюлетеня особою, яка не має права його отримувати(ч.3 ст. 158-1 КК України).

  Об этом сообщает Политика

  За матеріалами слідства, встановлено, що член дільничної виборчої комісії, в день голосування, за попередньою домовленістю з виборцем, видала останньому чотири виборчі бюлетені на ім’я його дружини. Протиправні дії чоловіка зафіксували офіційні спостерігачі під час спроби вкинути зазначені виборчі бюлетені у скриньку для голосування.

  Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснював Сторожинецький відділ поліції ГУНП в Чернівецькій області. Про це повідомляє пресслужба прокуратур у Чернівецькій області.


  Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/vidali-4-byuleteni-na-bukovini-za-porushennya-suditimut-chlena-dvk-ta-viborcya-398853”

Редакция