Підприємці, які зранку перекрили вулицю Грушевського та заблокували Верховну Раду, прийшли на Хрещатик. Для проведення акції з’їхалися ФОПи зі всієї України. Приводом для їх невдоволення стало запровадження тотальної фіскалізації та обов’язкове використання касових апаратів. Об этом сообщает THE Лядов Раніше вони оголосили початок Податкового майдану та озвучили вимоги до влади терміново розглянути та ухвалити законопроєкти, які скасовують обов’язковість РРО та так званий «кешбек», а також запровадити мораторій на перевірки малого бізнесу. ...

Экономика

  Новости

  Рожкова про іпотеку: Середня ставка у вересні опустилась нижче 13% річних  Перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що середня ставка по іпотеці у вересні опустилась нижче 13% річних, про 10%, за її словами, поки мова не йде.

  Об этом сообщает Министерство правды


  Про це вона сказала в інтерв’ю liga.net.


  "Середня ставка по іпотеці в вересні опустилася нижче 13% річних. Так, ми поки не говоримо про 10% — в більшості випадків це скоріше номінальні ставки в перший рік.


  Але це вже не 15% і не 20%, як було в грудні 2019 року. Іпотека однозначно стала більш доступною, хоча і розвиток сегмента стримують законодавчі прогалини", — зазначила вона.
  За словами Рожкової, серед змін найближчого часу — можливість банків враховувати доходи всієї родини при видачі іпотеки.


  Нагадаємо:


  Президент Володимир Зеленський заявив, що українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних, бо банківські ставки за іпотекою, які існували досі, – "просто непідйомні для багатьох українських сімей".


  Президент Володимир Зеленський переконаний, що комерційні і державні банки в Україні повинні давати іпотечні кредити максимум під 10% річних.


  Читайте також: Іпотека під 10% вже у 2020-му: що там з обіцяними доступними кредитами на житло


  Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/10/27/666654/”