Пока сложно сделать вывод о том, нужно ли в Украине делать вакцинацию от коронавируса обязательной на законодательном уровне. Для этого в стране должен проводиться эпидемиологический анализ. Об этом сообщает Политика 2.0 Об этом рассказала в эфире Апостроф Live на телеканале Апостроф TV врач-инфекционист Евгения Менжулина. "Обязательный календарь вакцинаций вмещает в себя больше особо опасных инфекционных заболеваний. Касательно коронавирусной инфекции: все равно есть волновое течение, есть усиление циркуляции вируса, снижение циркуляции вируса. Поэтому должен проводиться эпиде ...

Экономика

  Новости

  Війна в Нагірному Карабаху - Азербайджан збільшив території

  Армія Азербайджану провела наступальні операції на південному напрямку в Нагірному Карабаху та розширила взяті під контроль території.

  Об этом сообщает Компромат 2.0

  Як повідомляє Міноборони Азербайджану, активні бої 24 і 25 жовтня тривали на Агдерінському і Ходжавендському напрямках. Там вірменські війська зазнали втрат і відступили.

  За даними відомства, велика частина резервістів, доставлених із селища Цахкадзор Котайкської області Вірменії до Нагірного Карабаху, була знищена. Значних втрат зазнали підрозділи 543-го полку вірменів, вони відступили. Також повідомляється про знищення двох танків, двох БМП і пʼяти гармат.

  Речник Міноборони Вірменії Шушан Степанян заявила, що на окремих ділянках фронту тривають артилерійські бої. Оборонне відомство зі свого боку показало відео знищення азербайджанської ракетної системи залпового вогню ТОС-1 «Солнцепек».

  • Із 27 вересня в районі Нагірного Карабаху знову почалися інтенсивні бої між Вірменією за підтримки НКР і Азербайджаном. Сторони говорять про тисячні втрати противника. Військові обох країн часто обстрілюють міста один одного.
  • Азербайджан, проте, відбиває населені пункти невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки і просувається вглиб. Вірменія визнає відступ. Уже 17 жовтня Азербайджан заявив про взяття міста Фізулі та кількох сіл.
  • Вірменія пригрозила визнати незалежність Нагірного Карабаху, якщо Азербайджан відмовиться врегулювати конфлікт шляхом переговорів.
  • 22 жовтня в Азербайджані повідомили про захоплення нових територій в Нагірному Карабаху. Це дозволило повністю взяти під контроль кордон з Іраном.


  Джерело статті: “https://babel.ua/news/53437-azerbaydzhan-rozshiriv-vzyati-pid-kontrol-teritoriji-v-nagirnomu-karabasi-virmeniya-kazhe-pro-boji-z-diversantami”