В Закарпатье полиция задержала группу лиц, которые незаконно завладели автомобилем ужгородца и намеревались его продать. 25 ноября по полиции поступило сообщение от ужгородца, который сообщил об исчезновении своего автомобиля «Skoda Octavia». За несколько часов оперативники установили место, где спрятано похищенное авто и где скрываются сами воры. В селе Косовская Поляна Раховского района, по месту жительства задержали трёх мужчин, причастных к завладению автомобилем. Само же авто они спрятали в гаражном помещении. В дальнейшем автомобиль они имели целью п ...

Экономика

  Новости

  У Держмитниці повідомили про зняття з посади керівника Одеської митниці Дениса Пудрика

  последние новости в Украине останні новини в Україні


  У Державній митній службі України повідомили про звільнення виконувача обов’язки начальника Одеської митниці Дениса Пудрика. Повідомлення про це відомство зробило ввечері в середу, 21 жовтня.

  Об этом сообщает Министерство правды

  Повідомляється, що на даній посаді чиновник встиг пропрацювати трохи менш як два місяці. Як повідомили в Держмитниці, Дениса Пудрика призначили на посаду в.о. керівника Одеської митниці 21 серпня 2020 року.

  Причиною звільнення чиновника у відомстві називають негативні результати його роботи за термін його служби. У Держмитниці зазначили, що Пудрик не зміг налагодити організацію та контроль якісного виконання митних формальностей посадовими особами, що підтверджувалося інформацією автоматизованих систем.

  Крім того, повідомляється, що під час керівництва Одеської митниці Дениса Пудрика були зафіксовані численні випадки заниження вартості імпортованих товарів.

  "Так, за 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту — на 11,6%. Це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів, що є головним індикатором прозорої та ефективної роботи митної системи. У зв’язку з встановленими фактами Державна митна служба ініціює повний аудит роботи Одеської митниці. Його висновки будуть оголошені після закінчення перевірки", — йдеться в повідомленні Державної митної служби України.

  Раніше голова парламентського комітету Данило Гетманцев звинуватив міністра фінансів Сергія Марченка у зриві реформи митниці, після звільнення з посади глави відомства Максима Нефьодова. Про це Гетманцев написав у своєму Telegram напередодні. Депутат розкритикував Марченка, аргументуючи це низкою задокументованих фактів корупції на Одеській митниці.

  Нагадаємо, 31 серпня стало відомо, що два керівники Одеської митниці були спіймані правоохоронцями під час отримання хабаря в розмірі 2 200 доларів США. Митники брали "мзду" за не створення штучних перешкод при розмитненні товарів.  Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-derzhmitnici-povidomili-pro-znyattya-z-posadi-kerivnika-odeskoi-mitnici-denisa”