Аграрный комитет Рады поддерживает позицию о необходимости увеличения господдержки в бюджете на агросектор в 2021 году до 1% аграрного ВВП, написал народный депутат, член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики и земельных отношений Николай Кучер. Об этом сообщает THE Люди Об этом пишет propozitsiya.com со ссылкой на biz.censor.net. Николай Кучер отметил, что такой законодательный фундамент позволит более основательно, эффективно и на долгосрочной основе внедрять действенные и совершенствовать имеющиеся программы поддержки аграриев. « ...

Экономика

  Новости

  Викрутаси панів Баліцьких від партії «Слуга народу» на Кіровоградщині

  В Україні тривають місцеві вибори, і подекуди до місцевої влади, зокрема, до Об’єднаних територіальних громад висуваються особи досить сумнівні.

  Про одного такого кандидата на Голову Підвисіцької об’єднаної територіальної громади – Сергія Баліцького — розповів в своєму інтерв’ю директор сільськогосподарського підприємства Віктор Лозінський.

  Виявляється родина Баліцьких – то давня місцева номенклатура від Партії регіонів.

  І як стало зрозуміло зі слів Лозінського, Баліцькі просто знищують Кіровоградщину. Зокрема, вдаються до шахрайських дій з землею, там, де треба сплачувати 8 відсотків податку, платять лише три; фактично розорили одне з найкращих підприємств з племінного тваринництва та багато іншого.

  Сам кандидат від партії «Слуга народу» на лідери Підвисіцької громади Баліцький Сергій примудрився «відкосити» від армії під час гарячої стадії АТО-війни завдяки старанням своєї матері – Ольги Баліцької.

  Всю цю інформацію Віктор Лозінський надав тут

  Інтерв’ю Лозінського неабияк сколихнуло кілька районів Кіровоградщини, а місцеві журналісти відшукали жіночку, яка є вдовою чоловіка, вбитого Сергієм Баліцьким.

  Інтерв’ю нещасної вдови потрапило незалежним журналістам з Києва, і медійники звернулися за коментарем до Віктора Лозінського.

  Попри завантаженість, Лозінський зміг прокоментувати ситуацію, що пов’язана з сім’єю Баліцьких.

  Виявляється, колишні регіонали Баліцькі, а нині — представники «Слуг народу», масово висуваються на Кіровоградщині.

  Друге, інтерв’ю Лозінського про викрутаси сім’ї Баліцьких теж не лишилося непоміченим. Місцеві жителі жваво коментують почуте й побачене, просять про допомогу і захист від Баліцьких, бажають, щоб старі порядки зникли після виборів.