Причиной смерти стал коронавирус. Плотников неделю лежал в больнице на аппарате искусственной вентиляции лёгких, — сообщили ТАСС в ГИТИСе. Борис Плотников служил в Свердловском ТЮЗе, Московском театре сатиры, а также в театре-студии Олега Табакова и МХТ имени Чехова. Одна из его самых известных кино-ролей – доктор Борменталь в фильме «Собачье сердце». Об этом сообщает Министерство правды Дата и место прощания и похорон пока неизвестны. Источник: “https://echo.msk.ru/news/2751510-echo.html” ...

Экономика

  Новости

  Нове діагностичне обладнання отримала районна лікарня у Сновську

  IMG_3451-1

  Сновська районна лікарня незабаром діагностуватиме пацієнтів на новому цифровому рентгенапараті. У серпні рентгенівську діагностичну систему вже закупили, вона відповідає сучасним вимогам.

  Об этом сообщает Незыгарь

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд виділив кошти на закупівлю обладнання в прийомні відділення районних лікарень

  Рентгенапарат придбали на засадах співфінансування: 1 мільйон 400 тисяч гривень було виділено з державного бюджету (на соціально-економічний розвиток громади) та 561 тисяча – з міського.

  Щоб використовувати нову апаратуру в роботі, треба оформити великий пакет дозвільних документів.

  «На даний час всі документи вже підготовлені, але у зв’язку з карантинними обмеженнями, ми не можемо їх зареєструвати у Північній Інспекції з ядерної та радіаційної безпеки. Маємо надію, що найближчим часом це питання вирішиться і сучасна рентгенівська система запрацює. Окрім того нещодавно за кошти міського бюджету придбана електроплита для приготування їжі хворим та виділені кошти для придбання тестів для обстеження медпрацівників методом ІФА», – повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола Куценко.

  Чернігівське РВ АМУ

  Офіс реформ у Чернігівській області

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Читайте також


   Кинуті на призволяще: пацієнти Чернігівської райлікарні скаржаться на медсестер і санітарок
   У чернігівських школах карантину поки не буде
   У Києві пес приніс своїй господарці каблучку з діамантами

  Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/nove-diagnostichne-obladnannya-otrimala-rajonna-likarnya-u-snovsku-233061”