К каким выводам пришли? Об этом сообщает Компромат РУ Представители инициативы «Народный Опрос» провели онлайн-исследование эпидемии COVID-19 в Беларуси. В исследовании приняло участие около 31 тысячи человек, но после обработки и очистки данных учитывались только 25,5 тысяч анкет, пишет tut.by. При помощи современного статистического моделирования полученных данных они оценили ситуацию во всей Беларуси и сделали вывод, что примерно от 434 до 909 тысяч взрослых белорусов уже могли переболеть коронавирусной инфекцией. Как проводилось исследование В инициативу «Народны ...

Экономика

  Новости

  У Броварах за розбій судитимуть Тітушка

  Вадим Тітушко

  Вадим Тітушко постане перед судом за підозрою в розбої та викраденні автомобіля в Рожнах на Броварщині.

  Об этом сообщает Министерство правды


  Про це «Українська правда» з посиланням на слова заступника директора департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Ярослава Тракала.


  У 2018 році до одного приватного будинку в Рожнах увірвалися озброєні люди в масках, зв’язали подружню пару, викрали гроші та автомобіль. Правоохоронці впевнені, що серед нападників був і Вадим Тітушко. Поки йде слідство, чоловіка відправили під домашній арешт.


  «Досудове розслідування за двома кримінальними провадженнями, відкритих за ч. 3 ст. 187 (розбій) та за ч. 3 ст. 289 (викрадення) Кримінального кодексу України – завершено. Після фіналізації процесуальних дій, необхідних для завершення досудового розслідування, ці два провадження були об’єднані в одне і ще минулого місяця направлені до суду. Тобто поліція свою роботу завершила, тепер слово за Фемідою», – повідомив Ярослав Тракало.


  Згідно з ч. 3 ст. 187, обвинуваченому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.


  За даними «Української правди», запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для Вадима Тітушка закінчився ще 3 вересня. Справу передали для розгляду до Броварського міськрайонного суду. Водночас станом на 13 жовтня судове засідання ще не призначене.


  Нагадаємо, раніше суд продовжив арешт Мангеру та Левіну до середини грудня.


  загрузка...


  Джерело статті: “https://informator.press/u-brovarakh-za-rozbiy-sudytymut-titushka/”