Міністерство охорони здоров’я рапортує: карантин вихідного дня дав свої результати: показник кількості хворих на добу хоч і незначно, але знизився. Разом із тим, лікарі з різних регіонів країни – не всі, а ті, хто зважується говорити – стверджують: «ковідні» лікарні переповнені. Ситуація критична: доходить навіть до того, що тіла померлих не встигають вивозити, а нові шпиталізовані вимушені ділити палату з… небіжчиками. Об этом сообщает Зе Люди Про те, якою насправді є поточна ситуація і чого очікувати далі, «Главком» поспілкувався із Євгеном Істребіним – аналітиком ...

Экономика

  Новости

  Опалювальний сезон під загрозою: без тепла можуть залишитися десятки міст

  Старт опалювального сезону в Україні опинився під загрозою. Без тепла можуть залишитися пів сотні населених пунктів.

  Об этом сообщает Футляр от виолончели


  Подробиці — у сюжеті Апостроф News о 15:00


  Про загрозу зриву опалювального сезону повідомили в українському "Нафтогазі". У компанії наголосили, що із ними досі не розрахувалися 73 теплоенергетичні підприємства.  В одному лиш Києві заборгували більше трьох мільйонів гривень. Компанії Бердянська винні "Нафтогазу" майже 68 мільйонів. У найгіршому становищі перебуває Кам’янське: борг міста вже перевалив за 700 мільйонів гривень.


  Натомість у Вінниці, Дніпрі та Кривому Розі розрахувалися за надані послуги вчасно. У "Нафтогазі" закликали інші теплоенергетичні підприємства брати ці міста за приклад.


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/jenergetika/2020-10-09/otopitelnyiy-sezon-pod-ugrozoy-bez-tepla-mogut-ostatsya-desyatki-gorodov/211379”