Президент України зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 4430 від 26.11.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2». Об этом сообщает Незыгарь Зміни вносяться в Податковий кодекс, а також інші закони. Президент вніс пропозиції звільнити від нарахування, обчислення та сплати єдино ...

Экономика

  Новости

  Коболєв може стати новим прем’єр-міністром України – нардеп Рахманін

  Коболєву 42 роки

  Кандидатуру голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва розглядають як одного з кандидатів на посаду прем’єр-міністра України. Про це в ефірі програми "Ну і тиждень" на "Громадському радіо" повідомив голова парламентської фракції партії "Голос" Сергій Рахманін.

  Об этом сообщает Компромат ГРУ

  "Усе більше людей говорять, що в листопаді є можливою зміна прем’єра, і Коболєв розглядається як найбільш реалістичний кандидат на цю посаду", – повідомив нардеп.

  Коболєву 42 роки. Він закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працював в українському підрозділі міжнародної консалтингової групи PricewaterhouseCoopers, є партнером у приватній інвестиційно-банківській групі AYA Capital.

  З 2002 року працює в НАК "Нафтогаз України". У березні 2014 року його призначили на посаду голови правління компанії. Того самого року став головою наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

  Зараз прем’єр-міністром України є Денис Шмигаль. Він став главою уряду в березні цього року.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/koboljev-mozhe-stati-novim-prem-jer-ministrom-ukrajini-nardep-rahmanin-1522246.html”