Премьер-министр Украины ответил на вопросы Корреспондента о самом важном: где взять деньги, какой ожидается локдаун, почему строили дороги, когда менять министров, куда гнуть налоги, что отвечать МВФ. Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль рассказал в №23 Журнала Корреспондент о борьбе с пандемией коронавируса, переговорах с МВФ, кадровых перестановках в правительстве и многом другом. Об этом сообщает Политика Вы уже почти год возглавляете Кабмин. На самом деле срок меньше, но в 2020 году месяц идёт минимум за полтора. Назовите три самых больших достижения правительства ...

Экономика

  Новости

  У Варвинському районі вакцинують тварин і птицю від інфекційних захворювань

  dog

  Спеціалісти Варвинської районної державної лікарні ветеринарної медицини активно виконують План протиепізоотичних заходів із профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на території району. Нині, зокрема, в господарствах населення проводяться щеплення від сказу котам і собакам, а птиця вакцинується від хвороби Ньюкасла. У процесі роботи фахівці здійснюють клінічний огляд тварин і надають рекомендації та роз’яснення їхнім власникам.

  Об этом сообщает THE Лядов

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Диких тварин Чернігівщини «нагодували» вакциною проти сказу

  Усього ветеринарні лікарі від початку року вакцинували від сибірки 1780 голів ВРХ, 784 голови дрібної рогатої худоби та 50 коней, а від класичної чуми – 22 639 голів свиней, зроблені щеплення від хвороби Ньюкасла птиці (вакциновано 65 896 голів). А вакцину від сказу отримали 4118 собак і 4413 котів.

  Також проведені дослідження на бруцельоз, лейкоз і туберкульоз великої рогатої худоби (загалом понад 6680 досліджень).

  Варто зазначити, що завдяки щоденній праці ветеринарних спеціалістів Варвинський район тривалий час залишається благополучним щодо інфекційних хвороб тварин і птиці. Зокрема, на його території більше ніж 10 років не зафіксовано жодного випадку сказу серед диких і домашніх тварин.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Читайте також


   Помер екс-депутат Чернігівської облради
   Історичний музей на Чернігівщині передали у власність громади
   Питання інформаційної безпеки потребують державної підтримки – депутат «Нашого краю»

  Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/u-varvinskomu-rajoni-vaktsinuyut-tvarin-i-ptitsyu-vid-infektsijnih-zahvoryuvan-230027”