Мария Колесникова, фото из соцсети Член президиума Координационного совета (КС) белорусской оппозиции Мария Колесникова заявила о народной революции в Белоруссии. Колесникова почти три месяца, с сентября, находится под арестом. Об этом сообщает RuGate Она через адвоката ответила на вопросы телеканала «Дождь». На вопрос, совершила ли оппозиция республики какие-либо ошибки, Колесникова ответила, что она и её соратники оппозицией не являются. По её словам, в день выборов президента Беларуси 9 августа «большинство белорусов отдали свой голос за кандидата, котор ...

Экономика

  Новости

  Зеленський очікує участі австрійців у конкурсах по концесії морпортів  Президент України Володимир Зеленський, який перебуває в Австрії з офіційним візитом, заявив, що очікує участі австрійського бізнесу у конкурсах по концесії українських морпортів і приватизації держбанків.

  Об этом сообщает Московский репортер


  Про це він заявив на спільному з президентом Австрії Александром Ван дер Белленом брифінгу у Відні, передає "Інтерфакс-Україна".


  "Я буду радий вітати участь Австрії в конкурсах про концесії морських портів і приватизації державних банків України", — сказав Зеленський.


  Він додав, що у рамках свого візиту запросить австрійські компанії впроваджувати досвід, технології та інвестиції в великі проєкти в Україні: будівництво нових автодоріг, тунелів, гірськолижну інфраструктуру, енергетику, переробку сміття та багато інших напрямків.
  Також Зеленський запросив австрійців відвідати "туристичні магніти" України і приєднатися до процесу відновлення об’єктів культурної спадщини.


  За його словами, Австрія є шостим за обсягом інвестором в економіку України.


  "Австрійський капітал представлений в нашій банківській і страховій сфері, деревообробної промисловості, виробництві товарів для спорту", — додав він.


  Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/15/665132/”