Чемпион мира по боксу в полутяжёлом весе Артур Бетербиев высказался о решении Хабиба Нурмагомедова завершить выступления в ММА. © Страница Артура Бетербиева Instagram Спортсмен сделал публикацию в Instagram, выложив фото плачущего Нурмагомедова во время оглашения победителя поединка с Джастином Гэтжи. Об этом сообщает FLB «Поздравляю нашего легендарного земляка Хабиба Нурмагомедова с победой и красивым завершением карьеры!» — написал Бетербиев. Ранее сообщалось, что владелец «Спартака» Леонид Федун пригласил Ну ...

Экономика

  Новости

  Детінізація азартних ігор закінчена не буде без змін до податкового законодавства, – експерт

  последние новости в Украине останні новини в Україні
  Фото:
  з відкритих джерел

  Систему оподаткування потрібно вдосконалити, аби закон про гральний бізнес поповнював бюджет України в повній мірі. Про це 28 серпня в Києві говорили на круглому столі щодо того, які зміни потрібні для запуску грального бізнесу в Україні.

  Об этом сообщает Репортер

  За словами засновника громадської організації "Всеукраїнський союз розвитку букмекерства" Михайла Коваля, без збалансованого підходу до податків, які зрозумілі гравцям та організаторам азартних ігор, неможливо вивести з тіні тих операторів, які 11 років різними способами обходили закон.

  "В нас вже декілька років, десь 4-5, є податки для грального бізнесу. Це 10% з гральних автоматів і 18% на інші види азартних ігор. А також є податок з гравця 18%, але немає чіткого визначення, що є виграшом", – Михайло Коваль, представник "Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства".

  Також Коваль навів приклад, що якщо гравець робить ставку 100 гривень, щоб виграти 50 і виграє 150, то він платить податок зі всієї суми. Таким чином в деяких випадках, гравець може грати собі у збиток.

  Тому якщо систему оподаткування не вдосконалити, то гравці підуть до міжнародних операторів азартних ігор. На думку Михайла Коваля, потрібно зменшити податкове навантаження на гравців, аби закон про гральний бізнес успішно працював в Україні.

  ASPI news писало про те, що планують зробити з готелями "Дніпро", "Козацький" та "Україна". Також повідомлялось про плюси та мінуси закону про легалізацію грального бізнесу для українських та іноземних інвесторів.


  Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/detinizaciya-azartnikh-igor-zakinchena-ne-bude-bez-zmin-do-podatkovogo-zakonodavstva”