https://tsn.ua — До України повернувся циклон з опадами і затримається на кілька днів. Сніжити почало від учора із Заходу. Там вже одразу і понизився градус до +2 удень і так утримуватиметься найближчим часом. До решти регіонів хмари донесуть уже не сніг, а дощ. І вже з вівторка там теж опуститься температура до +2. Випуск ТСН.Тиждень за 29 листопада 2020 року Об этом сообщает Преступная Россия https://tsn.ua/ru — В Украину вернулся циклон с осадками и задержится на несколько дней. Снежить начало от вчера с Запада. Там уже сразу и понизился градус до +2 днем и так будет удержива ...

Экономика

  Новости

  Міністр назвав кількість ліжок і апаратів ШВЛ у лікарнях для хворих на коронавірус

  Міністр назвав кількість ліжок і апаратів ШВЛ у лікарнях для хворих на коронавірус

  В українських лікарнях, призначених для прийому та лікування хворих на коронавірусну хворобу Covid-19, станом на 16 серпня вже готові близько 34 тис. ліжок, 3,7 тися. апаратів ШВЛ та 9,5 тис. ліжок з підведеним киснем, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

  Об этом сообщает Русский репортер

  «За весь час пандемії ми зробили великий крок уперед щодо готовності нашої медичної системи. Загалом по країні близько 34 тисяч ліжок, які виділені для хворих на Covid-19. Ми суттєво наростили кількість апаратів штучної вентиляції легень. По всіх лікарнях, призначених для лікування хворих на Covid-19, апаратів штучної вентиляції легень близько 3,7 тисячі – це в цілому по країні», – зазначив Степанов.

  За його словами, також у лікарнях збільшено кількість ліжок з підведеним киснем. на сьогодні їх близько 9,5 тис. по всій країні.

  «На нашу пропозицію Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення дати відповідні доручення головам обласних державних адміністрацій щодо активізації роботи для збільшення кількості ліжок з підведеним киснем. Це дуже важливо, тому що переважна кількість осіб, які поступають у наші лікарні, потребує саме кисневої терапії», – додав міністр.

  Нагадаймо, в Україні минулої доби виявили 1637 нових хворих на коронавірус, а позаминулої – 1853. Загалом з 3 березня, відколи в Україні вперше виявили коронавірус, ним заразилися 91356 людей, 2068 з них померли, а 47822 – одужали. Детальну статистику коронавірусу в Україні читайте на ZAXID.NET.


  Джерело статті: “https://zaxid.net/ministr_nazvav_kilkist_lizhok_i_aparativ_shvl_u_likarnyah_dlya_hvorih_na_koronavirus_n1506434”