Глава Офиса президента Андрей Ермак и премьер-министр Денис Шмыгаль станут гостями программы Свобода слова Савика Шустера. Об этом сообщает Зе Люди В студии Ермак расскажет детали истории с «вагнеровцами», что происходит с Минским соглашениями и что будет с выборами на Донбассе. Кроме того, обсудят заявление Лукашенко о закрытии границ и бюджет 2021. В студии также появятся министр финансов Украины Сергей Марченко, экс-премьер-министры Украины Арсений Яценюк, Владимир Гройсман и другие. Редактор: Дарья Колесниченко Источник: “https://nv.ua/ukraine ...

Экономика

  Новости

  В Україні немає передумов для курсу 30 грн/дол., - Мінфін

  В Україні немає передумов для курсу 30 грн/дол., — Мінфін

  Міністр фінансів України Сергій Марченко запевнив у тому, що передумов для зростання курсу гривні до 30 грн/долар немає.

  Об этом сообщает Московский репортер

  Марченко зазначив, що відтік валюти з країни зменшився, і це знижує тиск на валютний ринок.

  "Країні потрібен курс гривні, який забезпечує макроекономічну стабільність. Якщо для ревальвації або девальвації будуть підстави, такі процеси повинні відбуватися поступово, не створюючи шокової ситуації на ринку", — вважає Марченко.

  При цьому голова Мінфіну вважає, що інфляція більше 10% є неадекватним показником.

  "Потрібно знаходити баланс між бажаннями стимулювати зростання ВВП за рахунок інфляційної складової та запуском кредитування економіки за низькими ставками".

  Марченко висловив надію на те, що споживчий попит в липні продемонструє висхідні показники. "Попит на основні позиції експорту дозволяє Україні пережити кризу відносно стабільно. "Потреба в продовольстві і ціни на нього в світі збереглися на колишньому рівні. Ціни на метал відновлюються через зростання попиту з боку Китаю. Є підстави сподіватися, що Україна спокійно пройде критичну фазу", — зазначив міністр фінансів.


  Джерело статті: “http://ua.today/news/economy/v_ukrayini_nemaye_peredumov_dlya_kursu_30_grn_dol_minfin”