Об этом сообщает Медуза со ссылкой на росСМИ и МВД РФ. Об этом сообщает Компромат СНГ Виталия Молчанова задержали в Рыбинске в том же микрорайоне, где произошло преступление. Он не оказывал сопротивления при задержании. Следственный комитет опубликовал видео задержания Молчанова. На записи он сознался, что убил детей. В ночь на 15 сентября в Рыбинске убили двух девочек 8 и 13 лет. Следователи установили, что детей изнасиловали. По данным некоторых СМИ, их расчленили. В преступлении заподозрили Виталия Молчанова, который непродолжительное время жил вместе с матерью девочек. Как сооб ...

Экономика

  Новости

  Суд припинив провадження АМКУ про стягнення 6,5 млрд грн із тютюнових компаній – "Брітіш Американ Тобакко Україна"

  У жовтні 2019 року АМКУ оштрафував чотирьох виробників і дистриб’ютора тютюнових виробів на 6,5 млрд грн

  13 серпня Господарський суд Києва припинив провадження Антимонопольного комітету України про примусове стягнення 6,5 млрд грн штрафу з дистриб’ютора "Тедіс Україна" і чотирьох тютюнових виробників. Про це Юрій Рилач, керівник відділу з роботи з державними органами "Брітіш Американ Тобакко Україна", розповів агентству "Інтерфакс-Україна".

  Об этом сообщает FIB

  "Господарський суд розглянув клопотання АМКУ щодо арешту рахунків на суму, яка дорівнює штрафу за рішенням АМКУ. Суд відхилив їхнє клопотання. Ми вітаємо це рішення, тому що арешт рахунків міг поставити під загрозу нормальне функціонування великих компаній і негативно позначитися на податкових надходженнях до держбюджету", – повідомив він.

  Рилач зазначив, що перед цим Госпсуд Києва відмовив у задоволенні позову "Бритіш Американ Тобакко Україна" про скасування штрафу АМКУ. Компанія продовжить оскаржувати його в другій інстанції і не має наміру сплачувати штраф, додав він.

  "Ми звернулися до Апеляційного суду, і зараз відкрито апеляційне провадження", – сказав Рилач, не відкинувши, що компанія буде звертатися до міжнародного арбітражу.

  "Імперіал Тобакко" неодноразово заявляла, що не згодна з рішенням АМКУ щодо обвинувачень у так званих антиконкурентних діях і накладенням штрафу та продовжуватиме оскаржувати його у відповідних судових інстанціях. Тому позов АМКУ щодо арешту рахунків нами було сприйнято як спробу тиску на операційну діяльність компанії. Щоб уникнути такого тиску і нарахування пені ми були змушені сплатити штраф у повному обсязі після рішення суду першої інстанції не на нашу користь", – додала директорка компанії з корпоративних і юридичних питань Юлія Завалишина.

  Генеральний директор Tedis Ukraine Тарас Корніяченко сказав агентству, що вітає рішення суду про припинення провадження.

  "Голос бізнесу почули. Наша компанія вже майже 10 років працює винятково в правовому полі України і з року в рік є одним із бюджетоутворювальних підприємств країни, ми й надалі будемо виступати за прозорість, стабільність та законні правила гри на тютюновому ринку, платити податки і створювати нові робочі місця", – зазначив він.

  Антимонопольний комітет України від 10 жовтня 2019 року заявив, що наклав на чотирьох виробників та одного дистриб’ютора – Tedis Ukraine – сигарет штраф на загальну суму 6,5 млрд грн за антиконкурентні погоджені дії. В АМКУ заявили, що великі компанії – виробники сигарет домовилися працювати тільки з одним дистриб’ютором – Tedis Ukraine, у такий спосіб вони перешкоджали появі на ринку нових гравців. Виробники оскаржують це рішення в суді.

  21 червня 2020 року Антимонопольний комітет України повідомив, що Господарський суд Києва відхилив позов компаній "Імперіал Тобакко Юкрейн" і "Імперіал Тобакко Продакшн Україна" до АМКУ з вимогою визнати частково недійсним штраф на загальну суму майже 460 млн₴ Обидві компанії готуються подавати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

  На сайті Антимонопольного комітету України було опубліковано оголошення про сплату штрафу з боку "Імперіал Тобакко". У пресслужбі тютюнової корпорації повідомили, що інформацію АМКУ в частині мотивації компанії щодо виплати штрафу подано некоректно, вона не відповідає дійсності і є "завідомо неправдивою з метою введення громадськості в оману про діяльність компанії", а АМКУ в такий спосіб демонструє у своїх діях "непрофесіоналізм і некомпетентність".


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/sud-prizupiniv-virobnitstvo-amku-pro-stjagnennja-6-5-mlrd-grn-z-tjutjunovih-kompanij-ndash-british-amerikan-tobakko-ukrajina-1513636.html”