Народный депутат от группы "За майбутнє" Ирина Констанкевич оправдалась за свою "интимную" переписку с девушкой в Верховной Раде. Об этом сообщает Русский репортер Как рассказала политик на своей странице в Facebook, ей писала бывшая студентка Юлия, которая 23 июня поздравила ее с днем рождения, передает Обозреватель. "В ответ я выставила [фото], как меня приветствует семья. Далее моя бывшая студентка, выпускница 17-летней давности, пишет, что она завидует, что я с семьей, а она в одной из дальних европейских стран", – рассказала Констанкеви ...

Экономика

  Новости

  Троє туристів з Іспанії загинули під час екстремального відпочинку у швейцарських Альпах  Троє іспанських туристів загинули, один вважається зниклим після несподіваної повені під час каньйонінгу в швейцарських Альпах.

  Об этом сообщает Устав Груп


  Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Associated Press.


  Поліція в східному кантоні Санкт-Галлен повідомила, що була проінформована про зникнення чоловіків пізно ввечері в середу. Про це правоохоронцям розповіли двоє іспанських жінок, які були частиною туристичної групи, але вирішили не входити в ущелину Парлітобел.
  На пошуки зниклих чоловіків було мобілізовано близько 100 гірських рятувальників, військових, поліцію і працівників сусідньої електростанції. Тіла чоловіків були знайдені неподалік від прилеглого озера.


  Вважається, що людей винесло камінням і потоком води, в результаті чого вони загинули.


  Група з північного регіону Іспанії Наварри подорожувала без гіда, але вже мала досвід каньйонінгу. Це екстремальний вид спорту, який включає стрибки, спуск до гірських річок і сплав вниз по течії в захисному спорядженні.


  Згідно з останньою інформацією, четверо чоловіків попрощалися з двома жінками о 16:00 біля входу в ущелину. Незабаром після 18:00 прямо над ущелиною почався шторм і виникла несподівана повінь. Вода затопила ущелину, популярне місце для каньйонінгу, приблизно за 85 кілометрів від Цюриха.


  Рятувальникам довелося перервати пошуки вночі через погану погоду, але в четвер вранці вони відновили пошуки четвертого зниклого.


  Раніше у Карпатах блискавка вбила туриста.


  Джерело статті: “https://informator.press/troie-turystiv-z-ispanii-zahynuly-pid-chas-ekstremalnoho-vidpochynku-u-shveytsarskykh-alpakh/”