ЕРЕВАН, 19 сен — Sputnik. Михаэль Шумахер останется в том же состоянии, в котором находится сейчас, улучшить его невозможно. С таким заявлением в документальном фильме "Михаэль Шумахер: в поисках правды" выступил нейрохирург Эрих Ридерер, передает РИА Новости. Об этом сообщает Компромат вики Врач заявил, что окончательно оправиться от травмы, которую гонщик получил в 2013 году, когда катался на лыжах, невозможно. Он назвал состояние Шумахера "вегетативным". "Вероятно, он может садиться и делать с чужой помощью небольшие шаги, но не более. Полагаю, это ...

Экономика

  Новости

  Єльський університет звинуватили у расовій дискримінації. Там частіше

  Єльський університет звинуватили у расовій дискримінації. Там частіше

  Один із найстаріших вишів США Єльський університет звинуватили у дискримінації білих американців та азійського походження під час вступу. Тобто якщо в білих, азійських та афро-американських абітурієнтів були однакові академічні бали, то університет надавав перевагу останнім вступникам.

  Про це йдеться в заяві Мін’юсту США.

  Об этом сообщает Русский слон

  Міністерство за два роки розслідування встановило, що раса є визначальним фактором під час прийняття абітурієнтів до вишу.

  Єльський університет щорічно відхиляє вступ безлічі білих американців та азійського походження через їхню расу попри академічні досягнення. Зокрема біли американці та азійці мають «від однієї десятої до однієї четвертої ймовірності вступу в Єль у порівнянні з афроамериканцями з однаковими оцінками».

  У Мін’юсті вважають, що університет може використовувати расу як один із факторів приймання студентів, але університет зловживає цим фактором та використовує його на різних етапах вступу.

  Верховний суд раніше дозволив закладам освіти враховувати расову приналежність під час вступу індивідуально в кожному випадку. Проте університети ще мають довести, що без врахування раси рішення про вступ неможливо було ухвалити.

  Тож від Єльського університету вимагають не дискримінувати расово під час вступу у 2020-2021 роках та взагалі переглянути використання расового чинника у майбутніх вступних кампаніях.

  Що кажуть в університеті?

  В Єльському університеті усі звинувачення заперечують. Там заявили, що не встигли передати всю інформацію по справі, тому висновки слідства є поспішними.

  В університеті заявили, що вони беруть до уваги безліч чинників і розглядають «людину загалом під час вступу серед багатьох тисяч висококваліфікованих абітурієнтів». Також в Єлі не змінюватимуть порядок вступу до вишу попри те, що університет має представити в Мін’юст план адаптації вступу, згідно з результатами розслідування. Університет має вказати дату закінчення расової дискримінації, тобто, коли під час вступу не враховуватимуть расову приналежність.

  Які виші ще звинувачували в расовій дискримінації?

  Торік аналогічне звинувачення отримав Гарвардський університет. Але тоді суд виправдав виш та постановив, що він не порушує закон, використовуючи расову приналежність під час вибору студентів.

  Матеріал доповнюється

  Джерело статті: “http://fromua.news/article/9771652/Yeljsjkiy-universitet-zvinuvatili-u-rasoviy-diskriminatsii-tam-chastishe/”