Компания Avast составила список игр для смартфонов на Android, в которые интегрирован вирус HiddenAds. Эти игры нужно удалить со своего смартфона, пишет vysteh. Об этом сообщает Moscow Post Вредоносная программа показывает рекламные объявления и скрытно скликивает их — таким образом злоумышленники получают прибыль. Игры показывают рекламу внутри себя, в других приложениях, и даже поверх интерфейса операционной системы, что может очень сильно раздражать пользователя. При этом, речь идёт о популярных играх — каждую из них скачали более одного миллиона раз. Вот полный список: Shoot T ...

Экономика

  Новости

  Менянин оздобив зупинки громадського транспорту

  117293841_3412236022171327_6767825017560681239_o

  Менянин Володимир Лавський, займаючись улюбленою справою, ще й приносить користь рідному місту. Нещодавно він за власною ініціативою розмалював роздягальню та «грибки» на місцевому пляжі, а останні роботи майстра – оздоблення зупинок громадського транспорту на в’їздах до міста по центральній трасі.

  Об этом сообщает Russiangate

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий художник жорстко розкритикував мурал на пологовому будинку

  Подорожні, які проїжджають Мену транзитом, туристи й пересічні жителі міста в захваті від того, яких змін набули звичайні автобусні зупинки на трасі в бік Сосниці та на перехресті вулиць Лермонтова, Калинової і Гоголя (поблизу повороту на Данилівку).

  За задумом художника, обидва об’єкти оформлені в різних стилях і техніках. На одній із зупинок можна споглядати неймовірної краси пейзаж української глибинки, інша ж оздоблена автентичною «вишивкою» по всьому фасаду та прикрашена гербом міста. Меняни вже й неофіційне голосування організували в соціальних мережах на предмет того, який зі стилів оздоблення є кращим. Одне можна стверджувати беззаперечно: це дуже красиво й незвично, і навіть підкреслює креативність, а головне – патріотизм і гостинність менян.

  Фарби та матеріали для оздоблення зупинок, інші витрати забезпечило КП «Менакомунпослуга», роботи Володимир Лавський виконував і сам, і залучав помічника Геннадія Вінніченка.

  117302333_3412235575504705_7872203628318460078_o

  Менська міська рада

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Читайте також


   У школах трьох сіл області скасували навчання через відключення газу
   Чернігівський колекціонер Ягодовський просить містян знайти його вкрадену колекцію
   Епідемічна ситуація на Чернігівщині щодо захворюваності на грип і ГРВІ

  Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/menyanin-ozdobiv-zupinki-gromadskogo-transportu-224113”