От состояния нервной системы зависит качество жизни. Срывы, депрессии и неврозы не только ослабляют организм, делая его уязвимым к заболеваниям, но и мешают нормальному общению с окружающими. Чтобы наладить своё самочувствие, нужно убедиться, что в вашем рационе достаточно продуктов, богатых витаминами В1, В2 и В12, сообщает портал WWW.PLANETANOVOSTI.COM. Об этом сообщает Редакция news Постоянное психическое напряжение ведёт к истощению и выгоранию, что чревато провалами на работе. Особенно это касается людей, чья работа требует стрессоустойчивости. Чтобы двигаться только ...

Экономика

  Новости

  Пенсію почали відбирати у тисяч українців: хто у “зоні ризику”

  Українців за законом можуть позбавити пенсії по цілому ряду причин.

  Об этом сообщает Устав Груп

  Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це за посиланням на закон про “Загальнодержавне пенсійне страхування” пише Обозреватель.

  Loading...

  З яких причин в Україні можуть позбавити пенсії:

  Українці, які свої виплати отримали за підробленими документами. Ще кілька років тому Міністерство фінансів почало процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат, в тому числі і пенсіонерів. Крім того, подібну верифікацію регулярно проводить і Пенсійний фонд.

  Популярні новини зараз
 • Людству загрожує страшна катастрофа: з’явився новий вірус
 • В Україні фіксують значний спад кількості нових випадків COVID-19
 • Мендель прокоментувала чутки про “вагітність” від Зеленського
 • Пенсіонери, які живуть за кордоном: “Пенсія припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України”.

  Зазначимо, перетин кордону фіксується Міграційною службою. У разі, якщо українець був відсутній у країні тривалий час, пенсію на цей період можуть призупинити.

  Якщо не отримував пенсію 6 місяців поспіль. Також законом передбачено, що якщо пенсіонер не одержує свою виплату як мінімум півроку, це може стати підставою призупинити її.

  Переселенці, які змінюють місце проживання. “Якщо за результатами перевірки, проведеної підрозділами Державної міграційної служби, буде прийнято рішення про те, що фактичне місце проживання не відповідає офіційному, виплату пенсії буде припинено з наступного місяця”, – пояснили в Головному управлінні Пенсійного фонду в Донецькій області.

  Конституційний суд України своїм рішенням визнав, що встановлення мінімального необхідного віку для нарахування пенсії за вислугу років — незаконно.

  В Україні можуть скасувати пенсії, замінивши їх мінімальними соціальними виплатами, так як солідарна пенсійна система «потенційний банкрут».

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/13/pensiyu-pochali-vidbirati-u-tisyach-ukrayintsiv-hto-u-zoni-riziku/”