анализы, Marijan Murat/dpa Заведующая кафедрой инфекционных болезней РУДН Галина Кожевникова заявила, что не исключает новой вспышки коронавируснй инфекции на территории России после возвращения граждан страны с курортов. Об этом сообщает Устинов троллит По мнению специалиста, рост заболеваемости COVID-19, возможно, произойдет уже в сентябре. Галина Кожевникова отметила, что это может случиться по причине несоблюдения профилактических мер. Инфекционист, однако, полагает, что вспышка не будет сильной, поскольку часть населения России уже переболела коронавирусом нового типа. ...

Экономика

  Новости

  Різдво Івана Предтечі та день апостолів Петра та Павла: головні релігійні свята липня

  У липні православні християни будуть відзначати декілька важливих церковних свят.

  Об этом сообщает Russiangate

  Loading...

  НАРОДНА ПРАВДА розповідає про святих, пам’ять яких вшановуватимуть віряни у липні.

  7 липня — Різдво Івана Предтечі (Різдво славного пророка, хрестителя Господнього Іоанна). Цього дня віряни згадують про народження немовляти у родині священика Захарії та його дружини Єлизавети. Свого сина батьки назвали Іоаном. Він став пророком та передбачив пришестя Ісуса Христа, а потім і охрестив його в ріці Йордан.

  Популярні новини зараз
 • Людству загрожує страшна катастрофа: з’явився новий вірус
 • Мендель прокоментувала чутки про “вагітність” від Зеленського
 • В Україні фіксують значний спад кількості нових випадків COVID-19
 • 8 липня – православні християни вшановують князя Петра та його дружину Февронію. Чудотворців вважають покровителями шлюбу та сім’ї.

  За легендою, Февронія вилікувала Петра від прокази. На знак вдячності попросила князя одружитися з нею.

  Уклавши шлюб, подружжя разом правило князівством, а на схилі віку разом вирушили до монастиря та прийняли чернечий постриг. Відомо, що пара померла в один день.

  12 липня – день славних і всехвальних апостолів Петра та Павла. Днем вшанування пам’яті цих святих завершується і період свят, які припадають на період літнього сонцестояння.

  Апостола Петра вважають творцем християнської церкви та першим Папою Римським. Він помер мученицькою смертю – був розіп’ятий головою донизу. Згідно з християнською традицією, вважається, що апостол Петро охороняє ворота раю.

  Апостол Павло своє ім’я отримав уже після хрещення. До цього ж його звали Савлом. Довгий час Павло був язичником, Ісуса Христа за життя він не бачив. Однак, побачивши Спасителя після воскресіння, Павло увірував і почав трудитися на благо поширення віри. Апостол Павло, як і Петро, помер мученицькою смертю, йому зітнули голову мечем.

  28 липня – День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира. Князь не лише сам увірував у Христа, а й зробив усе можливе, аби християнство стало державною релігією Русі.

  Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала про традиції святкування дня Петра і Павла.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/13/rizdvo-ivana-predtechi-ta-den-apostoliv-petra-ta-pavla-golovni-religijni-svyata-lypnya/”