От состояния нервной системы зависит качество жизни. Срывы, депрессии и неврозы не только ослабляют организм, делая его уязвимым к заболеваниям, но и мешают нормальному общению с окружающими. Чтобы наладить своё самочувствие, нужно убедиться, что в вашем рационе достаточно продуктов, богатых витаминами В1, В2 и В12, сообщает портал WWW.PLANETANOVOSTI.COM. Об этом сообщает Редакция news Постоянное психическое напряжение ведёт к истощению и выгоранию, что чревато провалами на работе. Особенно это касается людей, чья работа требует стрессоустойчивости. Чтобы двигаться только ...

Экономика

Новости

Українець Чигринський забив «Панатінаїкосу». Його клуб бореться за Лігу чемпіонів (відео)

Дмитро Чигринський полюбляє забивати в ключових матчах ще з українських часів — Українець Чигринський забив «Панатінаїкосу». Його клуб бореться за Лігу чемпіонів (відео)
    Дмитро Чигринський полюбляє забивати в ключових матчах ще з українських часів
    Світлина — ФК АЕК

Для Дмитра то третій м’яч у сезоні

Об этом сообщает Москов постскриптум

Український оборонець афінського АЕКа Дмитро Чигринський допоміг своїй команді обіграти на виїзді 3:1 у дербі «Панатінаїкос» в рамках 34-го туру чемпіонату Греції.

Дмитро вийшов у стартовому складі АЕКа і вже на восьмій хвилині відкрив рахунок. Чигринський вдало відкрився у штрафному майданчику суперника при подачі з правого флангу і з лінії воротарського відправив м’яч у сітку. До слова, Чигринський у нинішньому сезоні провів уже 20 матчів у чемпіонаті Греції, забивши три голи.

Щоправда, господарі доволі швидко відновили рівновагу зусиллями Дімітріоса Курбеліса. Однак АЕК ще перед перервою забив вдруге – відзначився Нельсон Олівейра. А вже у компенсований час до другого тайму екс-гравець «Роми» Даніеле Верде добив «Панатінаїкос», реалізувавши пенальті.

АЕК завдяки цій перемозі набрав 68 очок і тепер відстає від ПАОКа, який іде другим, всього на три пункти. Обидві команди змагаються за друге місце, яке дає право кваліфікуватися в Лігу чемпіонів. У наступному турі вони зіграють між собою. Цікаво, що в попередньому матчі ПАОКу Чигринський теж забивав.

Чемпіоном Греції достроково став «Олімпіакос». Він випереджає ПАОК на 14 очок.