Об этом глава Минздрава сообщил в ходе заседания Правительства. О показателях репродуктивности COVID-19 в Казахстане рассказал в ходе заседания Правительства министр здравоохранения Алексей Цой, передает BaigeNews.kz. Об этом сообщает Репортер "На слайде показана динамика показателей репродуктивности инфекции, то есть количества людей, которых инфицирует один больной – данный показатель рассчитывается на основе регистрации подтвержденных случаев коронавирусной инфекции. Показатель более единицы говорит о тенденции роста инфицированных пациентов. Уровень репродукции ви ...

Экономика

  Новости

  «МВФ занадто чемний, щоб висловлюватись матом. Але це треба вміти – так вляпатись»

  Чотири підписи. Саме стільки їх стоїть під Меморандумом з МВФ. Підписанти – Президент, Прем’єр, Міністр фінансів і Голова НБУ. Заміна хоча б одного з підписантів означає, як мінімум, пауза у відносинах з Фондом. Але відставка керівника «монетарної влади» з формулюванням «через політичний тиск» – це «зальот» в квадраті.

  Об этом сообщает Слон


  106640206_10159179197317908_3996452440588908212_o

  Провладні спікери підбадьорюють (більше самих себе), що за кілька днів все забудеться. Але не забудеться. Це жорстке зґвалтування правил гри. Це фактично припинення співпраці у поточному форматі. МВФ занадто чемний, щоб висловлюватись матом. Але викинути за борт одного з підписантів ще й з порушенням умов самого меморандуму – це треба вміти так вляпатись. Навіть Юлія Тимошенко кидала МВФ більш елегантно.

  Не чекайте гучних заяв від Фонду. В часи Януковича вони три роки у своїх звітах писали про «constructive talks». І лише в останньому Меморандумі відверто сказали, що співпраця припинилась відразу у 2010-му році ще тільки-но почалась. Тому з цього моменту Фонд буде писати чемні відписки, які місцевими спікерами будуть представлятись як позитивні сигнали.

  Ім’я нового Голови НБУ вже не важливе. Бо якщо Смолія погнали за небажання дослухатись, тоді виходить, що його заміна вже буде дослухатись, чи як? Що там у нас про незалежність?

  P.S.: Здається, «зелені» ще не усвідомили масштаб катастрофи, яку вони запустили 1-го липня.

  Автор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна  Джерело статті: “http://kontrakty.ua/article/158656”